Політика конфіденційності Binixo

Наша компанія

Binixo.com.ua є торговою назвою Infinsacom KFT., яка зареєстрована в Угорщині (номер компанії 1092), зареєстрована Офіс: Ráday utca 31. A., Європейський унікальний ідентифікатор (EUID): HUOCCSZ.01-09-338525.

Ми в Binixo усвідомлюємо, наскільки важливою є ваша конфіденційність. Щоб зберегти вашу інформацію конфіденційною, ми маємо вжито заходів для забезпечення обробки та зберігання будь-якої особистої інформації, яку ми отримуємо від вас відповідно до Закону Республіки № 10173, також відомого як Закон про конфіденційність даних 2012 року, його Правил реалізації та Регламенти, інші відповідні закони та постанови Національної комісії з конфіденційності, будь-які інші закони захист основоположних прав і свобод осіб, а також належні практики обробки даних. У цьому ми детально описуємо тип інформації, яку ми та Binixo можемо зберігати про вас, нашого клієнта. Це також буде містять відомості про те, як ми отримуємо, обробляємо та захищаємо будь-яку інформацію, яку ми можемо мати

Ця політика конфіденційності стосується лише нас і всієї особистої інформації, яку ми можемо збирати та отримувати. Резервуємо право час від часу змінювати зміст цієї політики конфіденційності. Якщо ми це зробимо, ми опублікуємо переглянуту політику на цьому веб-сайті.

Чому ми спілкуємося з вами

Ми разом із нашою групою кредиторів і кредитних брокерів регулярно інформуватимемо вас про вашу позику процес подачі заявки. Якщо ви прямо не вкажете інше, ми можемо зв’язуватися з вами телефоном, SMS, поштою, електронною поштою, та/або автоматичне повідомлення.

Правова основа для збору ваших персональних даних

Використання нами ваших персональних даних завжди матиме законну основу. Ми будемо спиратися на різні законні підстави для обробки ваші особисті дані.

Згода:

Після того як ви подали заявку на позику на Binixo.com.ua, ви надаєте свою згоду на те, щоб Infinsacom KFT зв’язалася з вами разом із нашою панеллю постачальників позик або кредитних брокерів щодо вашої онлайн-заявки на позику. ми обробляти ваші персональні дані на цій основі.

Якщо ви бажаєте відкликати свою згоду на обробку ваших персональних даних у маркетингових цілях, ви можете це зробити тому в будь-який час. Просто натисніть опцію «Скасувати підписку» в будь-якому маркетинговому SMS або електронному листі від нас або будь-якої пов’язаної третьої особи партія надсилає вам. Ви також можете відкликати свою згоду, надіславши електронного листа нашому спеціалісту із захисту даних за адресою [email protected]. Відкликання вашої попередньої згоди на нашу обробку ваші персональні дані не матимуть жодного впливу на законність обробки, яку ми виконували до вашої згоди було вилучено.

Договір:

Коли ви надсилаєте свої особисті дані через заявку на позику, ми обробляємо ваші дані, щоб виконати наші зобов’язання надати вам кредитну пропозицію. Infinsacom KFT і наша група постачальників кредитів та/або кредитних брокерів зв’язатися з вами, щоб надати інформацію щодо вашої заявки на кредит.

Законний інтерес:

Ми зберігаємо законний інтерес в обробці ваших даних, тобто надати вашу заявку нашій панелі постачальників кредитів та/або кредитних брокерів, щоб отримати кредитну пропозицію, на яку ви звернулися.

Як ми зв’яжемось з вами

Ми зв’яжемося з клієнтом телефоном, SMS, поштою, електронною поштою та/або автоматичним повідомленням, щоб надати інформацію, сповіщення про заявку на позику та повідомлення від наших асоційованих компаній, якщо інше не вимагається клієнт. Треті сторони також можуть надавати нам особисту інформацію/дату, що дозволяє нам пропонувати продукти ідентифікованим потенційні клієнти, які виявили інтерес. Ми перевіряємо будь-яку інформацію/дані, отримані третіми сторонами точність. Ми також намагатимемося час від часу підтверджувати вашу інформацію.

Push-сповіщення

Якщо ви вирішите дозволити це, ми можемо надсилати push-сповіщення на ваш мобільний пристрій або веб-браузер. Ці штовхають сповіщення можуть включати маркетингові повідомлення від нас або від третіх осіб. Ви можете змінити своє push-сповіщення будь-коли в налаштуваннях сповіщень вашого веб-переглядача або мобільного пристрою.

Оновлення особистої інформації

Ви несете відповідальність за те, щоб будь-яка особиста інформація/дані, які ми зберігаємо від вас, була правильною та актуальною. Зв’яжіться з нами якомога швидше, якщо вам потрібно оновити або виправити свою інформацію.

Збір вашої особистої інформації

 1. Ви можете отримати доступ і переглядати наш веб-сайт Binixo.com.ua у зручний для вас час. Ви не зобов'язані надати будь-яку особисту інформацію/дані. (Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з нашою Політикою файлів cookie.)
 2. Щоб отримати кредитну пропозицію для вас, ми зазвичай збираємо від вас таку інформацію:
  • Ім'я
  • Адреса
  • Місце проживання
  • Дата народження
  • Адреса електронної пошти
  • Номер телефону
  • Дохід
  • Реквізити банківського рахунку
  • IP-адреса
  • Діяльність веб-сайту; результати яких будуть використані для інформування Binixo про те, які аспекти веб-сайту є найчастіше і рідко використовуються. (Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з нашою Політикою cookie-файлів .)

Якщо ви поставите нам запитання щодо наших послуг або вирішите надіслати електронний лист на [email protected], ми також можемо збирати від вас частину наведеної вище особистої інформації, щоб найкраще відповісти на ваш запит.

Яку інформацію ми збираємо

Коли ви подаєте заявку на кредитний продукт онлайн, ми збираємо вашу особисту інформацію, щоб отримати пропозиції кредиту. Коли ми надаємо вам послуги, ми також можемо зберігати інформацію про те, як ви використовуєте наш веб-сайт. Можемо зберігати інформацію про переглянуті сторінки, веб-сайт, який перевів вас на наш веб-сайт, зміни, які ви внесли в особисті дані надану нам інформацію, деталі запитуваних пропозицій і вміст ваших заявок разом з деталями вашої фінансової інформації, включаючи дані банківського рахунку або роботодавця.

Ми повинні зібрати вашу особисту інформацію, щоб надати вам відповідну пропозицію кредиту. Коли ти запитувати пропозицію кредиту, ви даєте свою чітку згоду на обробку цієї інформації нами разом із сторонні постачальники, такі як постачальники позик і кредитні брокери.

Ми зберігаємо надану вами інформацію. Ми можемо використовувати цю інформацію для попереднього заповнення полів на Веб-сайті та створення вам буде легше використовувати веб-сайт під час майбутніх відвідувань.

Ми не зберігатимемо вашу інформацію довше, ніж це дозволено законом. Ми будемо періодично переглядати ваші інформацію для забезпечення цього.

Безпека даних

Безпека вашої інформації є надзвичайно важливою для нас. Поки ніякої передачі даних в Інтернеті бути не може абсолютно безпечно, ми робимо все можливе, щоб захистити інформацію, яку ви нам розкриваєте. Однак ми не можемо і не будемо гарантувати безпеку будь-яких даних, які ви нам надаєте. Ви робите це на свій страх і ризик. Використовуючи наш веб-сайт, ви приймаєте властиві та неминучі ризики надання персональних даних в Інтернеті. Ви згодні, що не будете тримати ми несемо відповідальність за будь-які порушення безпеки.

Використання вашої особистої інформації

Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію:

 1. щоб дозволити вам отримати доступ і використовувати наші Послуги;
 2. для покращення та налаштування аспектів наших Послуг;
 3. для дослідження ринку
 4. щоб зв'язатися з вами, включаючи будь-яке або все з наведеного нижче:
  • надсилання вам інформації про додаткові послуги та продукти, які, на нашу думку, можуть вас зацікавити вам. Це може включати запуск нових продуктів, альтернативні фінансові рішення, інформаційні бюлетені тощо можливості брати участь у дослідженні ринку;
  • надсилання вам пропозицій кредитів. Ми також можемо ділитися наданою вами інформацією з нашими партнерами (наприклад, наша панель кредиторів і кредитних брокерів), щоб вони могли розрахувати для вас персональні пропозиції. Коли якщо вони це зроблять, наші партнери можуть здійснювати м’яку перевірку вашої кредитоспроможності;
  • надсилання електронного листа з підтвердженням вашої ціни. Коли ви подаєте заявку на кредит, ми автоматично надішле підтвердження про отримання вашої заявки електронною поштою або SMS для вас записи.;
 5. для обробки заявки між вами та третьою стороною;
 6. для відстеження продажів. Це може включати передачу ваших даних постачальнику продукту до продукту(ів), який ви придбали;
 7. щоб зіставити наші дані з даними з інших джерел. Ми можемо перевірити, проаналізувати та зіставити ваші інформацію проти даних, які були зібрані третьою стороною, щоб гарантувати, що вся інформація, яку ми надаємо інформація про вас є послідовною, точною та добре організованою, наскільки це можливо. 
 8. щоб надіслати опитування відгуків клієнтів, яке ми надаємо всім клієнтам, які мають заповнив заявку;
 9. для передачі ваших даних третім особам для маркетингових цілей;

Переконайтеся, що ви завжди в курсі Послуг:

Користуючись нашим веб-сайтом, ви погоджуєтесь, що нам та (за вашою згодою) іншим третім особам, яким ми довіряємо, буде дозволено зв’язуватися з вами електронною поштою, SMS, телефоном, поштою та/або автоматичними повідомленнями чи іншими електронними засобами щодо послуги, продукти та інші акції, які можуть вас зацікавити.

У будь-який час, коли ви надаєте нам особисті дані/інформацію, за необхідності ми запитуємо вашу згоду та/або ми дамо вам можливість повідомити нам, що ви не погоджуєтеся на передачу вашої інформації для маркетингу цілей та інших видів використання. Якщо ви не вкажете інше, ви погоджуєтесь на таке використання.

Надання особистої інформації

Заповнюючи та надсилаючи заявку на позику, ви цим погоджуєтеся на розкриття ваших особистих інформацію для наступних сторін:

 1. Binixo.com.ua та Infinsacom KFT: (i) для зв’язку з вами, зокрема надсилання інформації про послуги та продукти які можуть вас зацікавити; (ii) щоб пришвидшити заповнення форми, або налаштувати, або покращити роботу користувача веб-сайт або мобільні додатки; або (iii) відповідно до його Політики конфіденційності.
 2. Кредитори та кредитні брокери.

Якщо це дозволено законом про конфіденційність і захист даних, ми також можемо бути змушені отримати доступ до вашого облікового запису та/або розкривати інформацію про вас (включаючи електронні ідентифікатори, такі як IP-адреси):

 1. якщо це дозволено або вимагається законом;
 2. якщо цього вимагає будь-який суд або будь-який інший застосовний регуляторний, нормативний, державний чи закон виконавчий орган;
 3. за необхідності у зв’язку з судовим розглядом або судовим розглядом, що загрожує; та/або
 4. у зв’язку з продажем або потенційним продажем усього або частини нашого бізнесу.

Надання вашої особистої інформації третіми сторонами

Деякі постачальники на нашій панелі можуть використовувати вашу особисту інформацію, щоб оцінити вашу ситуацію, (включно з інформацією про третіх осіб, зазначених у вашій заявці) і перевірити точність будь-якої інформації ви надаєте, перш ніж надати вам пропозицію. Деякі постачальники можуть виконувати перевірки із запобіганням шахрайству та кредитуванням довідкові агентства. Таким чином вони можуть перевіряти як ваші особисті, так і публічні дані. Деякі постачальники можуть проводити перевірки з даними, які вони вже зберігають про вас, такими як дані з існуючих фінансових продуктів, дані облікового запису або інформацію про попередні операції, щоб визначити суму кредиту. Якщо постачальники здійснюють такі пошуки, ваш кредитний звіт міститиме записи про пошук. Деякі постачальники можуть перевіряти освітні джерела для збору також інформацію про вашу попередню освіту.

Це дозволяє постачальникам перевіряти будь-яку інформацію, яку ви надаєте під час процесу пропозиції. Це також допомагає у виявленні шахрайські кредити. Ці звичайні перевірки також є звичайними для отримання кредитних котирувань з інших джерел.

Якщо ви вирішите взяти позику, дані, які ви надали нам, окрім додаткової інформації сторонньому постачальнику, зберігатиметься постачальником відповідно до політики конфіденційності постачальника. ми наполегливо рекомендуємо вам прочитати політику конфіденційності вибраного вами постачальника, перш ніж оформляти кредит. Ми приймаємо ні відповідальність за те, як провайдер використовує вашу особисту інформацію.

Ваші права і свободи

Ви маєте ряд прав згідно з DPA, зокрема:

Право бути проінформованим − Binixo надає всім клієнтам цю заяву про конфіденційність прозору та чітку інформацію щодо механізмів збору, контролю та обробки персональних даних.

Право на доступ – копії персональних даних, які зберігаються, можна вимагати відповідно до запиту на доступ та заповіту за 30 днів, як правило, безкоштовно. Будь-яке розширення цих вимог буде консультації на основі характеру запиту, але будуть як виняток і залежатимуть від вищого керівництва детальну інформацію див. у розділі "Зв'язатися з нами".

Право на виправлення – Якщо ми маємо неточні дані, повідомте нас про правильні інформація та записи будуть оновлені протягом 72 годин і відповідне підтвердження буде надано (З урахуванням задовільне підтвердження вашої особи).

Право на обмеження обробки – Обробка даних буде обмежена, поки будь-яка претензія щодо точність оскаржується вами, або ви оскаржили правову основу або законні підстави для обробки з певною метою, а також для встановлення, реалізації або захисту правових вимог на ваш запит.

Право на заперечення – Ви можете заперечити проти обробки Binixo на тій підставі, що це суперечить вашим права та свободи, будь-які заперечення, що стосуються прямого маркетингу, будуть розглянуті протягом 48 годин, інше заперечення розглядатимуться як скарги та оцінюватимуться відповідно до нашої задокументованої правової бази.

Право на видалення − відоме як право бути забутим, Binixo дотримуватиметься ваших запит, як правило, протягом 72 годин, якщо правова основа повністю або частково встановлена як згода, будь-які дані необхідні для законних, нормативних або законних інтересів, можуть зберігатися відповідно до задокументованого зберігання розклади. Однак наша команда підтвердить і обговорить ваш запит, щоб забезпечити дотримання ваших прав і свобод в будь-який час.

Право на перенесення даних – Ви маєте право отримати особисті дані, які надали нас у структурованому, широко використовуваному та машиночитаному форматі та маємо право передавати ці дані іншим контролером своєчасно, як правило, протягом 72 годин, якщо немає доказів, що це надмірно надмірно або необґрунтовано.

Права щодо автоматизованого прийняття рішень і профілювання – Ви маєте право заперечувати проти автоматизоване прийняття рішень, щоб висловити свою точку зору, попросити втручання людини та отримати пояснення рішення з можливістю оскаржити його.

Binixo встановила жорстку політику та процедурні вимоги, щоб забезпечити ваші права як суб’єкта даних дотримується, однак, якщо це неможливо з викладених причин, ми підтверджуємо деталі.

Щодо всіх цих прав, будь ласка, напишіть нам або зв’яжіться з нами за вказаною нижче адресою. Зверніть увагу, що ми будемо необхідно підтвердити свою особу.

Збереження ваших особистих даних

Залежно від того, чому ви надали нам свої особисті дані, час, протягом якого ми їх зберігаємо, буде різним:

 • Якщо ви вирішите відмовитися від маркетингових повідомлень, ми збережемо вашу інформацію, щоб запам’ятати ваші уподобання.
 • Будь-яка інформація, що стосується заявок, які ви подаєте на нашому веб-сайті, зберігатиметься протягом мінімум 6 років (починаючи з моменту припинення наших відносин). Ми зберігаємо інформацію протягом цього часу, щоб допомогти з потенційними майбутніми скаргами.

Відмова від контакту

Ви можете будь-коли відмовитися від майбутніх контактів із Binixo. Усі наші маркетингові повідомлення включають посилання для відмови або скасування підписки. Ми обробимо ваш запит протягом 48 годин.

Видалення вашої особистої інформації

Якщо ви бажаєте відстояти своє право бути забутим і вимагати видалення або видалення ваших особистих даних інформації, будь ласка, надішліть електронний лист [email protected]. Ми також подбаємо про те, щоб наші маркетингові партнери були такими проінформований про ваш запит.

Скарги

Ми прагнемо, щоб наші послуги завжди були задовільними. Однак якщо ви бажаєте подати офіційну заяву скаргу, надішліть електронною поштою [email protected].

Останнє оновлення в жовтні 2019 р.