Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Кредит на картку

В Україні кредити на картку користуються шаленою популярністю, про що свідчить фінансова статистика. Це відбувається у зв’язку з тим, що наразі вітчизняна економіка переживає період нестабільності, а держава не може в повній мірі задовольнити потреби всіх прошарків населення. Таким чином, для переважної більшості українців взяти позику – звична справа.
Подібні послуги наразі надають як банківські установи (державні та комерційні), так і власне приватні фінансові організації. Компанія Бініксо сприяє тому, щоб кожен клієнт без виключення мав змогу якомога швидше отримати гроші навіть з поганою кредитною історією та витратити їх на задоволення власних потреб.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

Причини взяти кредит на картку

Кожен з нас може опинитися в ситуації, коли терміново потрібна певна сума грошей. Наприклад, виникає необхідність здійснити незаплановану дорогу покупку, оплатити лікування, подорож або допомогти близькій людині. Однак потрібної суми може не знайтись в бюджеті, тому доведеться терміново шукати інші шляхи отримання коштів.
Одним з найдієвіших способів є замовлення послуги «Кредит на картку онлайн» в перевіреної фінансової організації. Такі послуги в експрес-режимі надають лише поодинокі компанії, тому за необхідності отримати гроші варто обирати перевірені організації.

kredit na kartku

До 15 000 гривень на картку

Ми надаємо гроші в борг невеликими сумами. На практиці система досить зручна, оскільки невеликі суми в відведений для сплати проміжок часу здатен сплатити кожен. Студенти, громадяни пенсійного віку, непрацюючі особи згідно зі статистикою Бініксо вкладаються в визначені терміни.
Станом на сьогодні доступні для позики суми варіюються в діапазоні від 300 гривень до 15 тисяч гривень. Проте варто зазначити, що максимальна грошова сума доступна лише тим клієнтам, хто раніше співпрацював з Бініксо та сумлінно виконав умови договору. Новим клієнтам доступні гроші до 4 тисяч гривень.

Умови

Щоб взяти перший кредит без відсотків від Binixо, не потрібно відвідувати офіси компанії та заповнювати безліч документів. Вам достатньо виконати три простих кроки:

  • заповнити електронну форму;
  • ознайомитися та погодитися з умовами контракту;
  • дочекатися розгляду і схвалення заявки.

Головною перевагою нашої організації є лояльність до клієнта. Ми пропонуємо гнучкий термін погашення боргу, оперативний розгляд заявок, абсолютно прозорі фінансові операції.

позика онлайн на 30 діб

Кредити на 30 діб

Кожен клієнт на власний розсуд обирає, коли зможе погасити заборгованість. Максимальний термін сплати становить 30 діб.
Що ж стосується процентної ставки, то тут Бініксо має суттєву перевагу над будь-яким банком країни. Ми надаємо кредити з нульовою відсотковою ставкою. Таким чином, клієнт у самостійно визначені строки сплачує фіксовану суму, яка не змінюється за рахунок відсотків. Щоб пересвідчитись в цьому, пропонуємо застосувати зручний калькулятор під час оформлення заявки.

ШВИДКИЙ КРЕДИТ

Кредит на картку за 15 хвилин

Станом на сьогодні заявки в Binixo опрацьовуються на протязі 15 хв. (рідше – довше). Для вас створений окремий відділ кредитування, чисельність працівників якого сягає сотень осіб. Саме тому заявки опрацьовуються максимально оперативно. Ми вже згадували, що наша компанія надає клієнтам швидкі мікрокредити, тому період підтвердження є набагато коротшим в порівнянні з іншими компаніями.

Швидкий кредит

Переваги швидкого кредиту на картку

Швидкий кредит онлайн на карту від компанії Binixo має значні переваги у порівнянні з іншими видами послуг:

  • Повна конфіденційність послуг.
  • Можливість отримати необхідну суму з подальшою виплатою протягом місяця.
  • Міттєве рішення про видачу грошей.
  • Прозоре ціноутворення та зручний онлайн розрахунок.
  • Отримання коштів без необхідності виходити з дому або основного місця роботи.

У випадку екстреної потреби у грошах, компанія Binixo пропонує кращий спосіб вирішення проблеми за допомогою інтернету.