Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Гроші до зарплати на картку

Часто трапляються ситуації, коли гроші потрібні терміново просто для того, аби протягнути до зарплати, стипендії чи пенсії. А от джерело коштів в таких випадках далеко не завжди можна знайти. Звичайно, ми можемо розглядати такий варіант, як взяти миттєвий кредит до зарплати в банку, але процедура його отримання є досить складною, потребую часу і фінансових витрат. Окрім того, банк дає згоду на позику лише в одиничних випадках,тому щастить не кожному клієнту.
Ми пропонуємо альтернативний спосіб отримати гроші до зарплати, скористатись яким можуть абсолютно всі бажаючі.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

Гроші до зарплати на картку

Пропозиції від Бініксо

Наша компанія була заснована в якості незалежної комерційної фінансової установи. Наразі ми працюємо на протязі досить довгого терміну, допомагаємо нашим клієнтам вирішити їхні проблеми та на максимально вигідних умовах отримати гроші до зарплати на картку.
Бініксо працює прозоро та чесно по відношенню до клієнта. Ми створили унікальний грошовий сервіс, завдяки якому кожен, незалежно від його статусу та платоспроможності, може отримати зарахування позики на банківську кредитку всього за 15 хвилин.

зручне оформлення

Переваги Бініксо

Якщо знадобились гроші до зарплати Львів, Київ, Одеса чи будь-який куточок України, оптимальний та безперечно вигідний спосіб їх отримання – Бініксо. В порівнянні з державними та комерційними банківськими установами ми володіємо цілим рядом переваг. Головним досягненням Бініксо є найкоротший термін підтвердження заявки. Ми надсилаємо гроші до зарплати на картку протягом 15 хвилин (рідко – більше), не вимагаємо підтвердження платоспроможності, виписку руху коштів, з місця роботи на проживання. Також не перевіряємо кредитну історію, оскільки не бачимо в цьому гострої необхідності.
Ми представляємо інтереси клієнта, надаємо прозорі послуги з кредитування. Для більшої прозорості пропонуємо клієнту власноруч обрати потрібну суму та термін, за який особа точно спроможна погасити борг.

гроші на картку

Оформлення позики

Щоб отримати гроші до зарплати онлайн на карту, досить ознайомитись с умовами договору та підписати контракт в режимі онлайн. Для отримання зарахування коштів на картковий рахунок, необхідно:
вибрати потрібну суму грошей;
визначитись с терміном погашення заборгованості;
заповнити просту електронну форму на сайті;
підписати контракт;
отримати підтвердження від Бініксо та зарахування обраної суми.
Простий механізм співпраці – ще одна перевага нашої компанії.

суми позик

Скільки чекати затвердження заявки

В порівнянні з банківськими установами ми розглядаємо заявки в мінімальні терміни. Вже через 15 хвилин ви будете знати, чи підтвердили оформлення позики наші фахівці. Гроші до зарплати онлайн будуть зараховані негайно з моменту підтвердження.

швидкий кредит

Коли потрібно погасити борг

Ми пропонуємо оплатити кредит готівкою онлайн в терміни від 1 тижня до 1 місяця (30 діб). Ви самостійно обираєте найбільш оптимальний проміжок часу, коли точно зможете повернути Бініксо отримані гроші до зарплати онлайн.

ДОСТУПНІ СУМИ

Суми і ставка

Ми працюємо з невеликими сумами коштів, тому отримати кредит може кожен. Доступні суми, розмір яких складає від ста гривень до десяти тисяч гривень. Отримати гроші до зарплати (Київ, Львів та ін.) в сумі десяти тисяч гривень можуть лише ті клієнти, які вже співпрацювали с Бініксо та вчасно оплачували отримані позики. Для нових клієнтів максимум становить чотири тисячі гривень.


Відгуки


Марина Чіновська: З'явилася потреба взяти гроші до зарплати на ліки, дякую компанії Бініксо що прийшла на допомогу!
Томара Партійко: Іноді оформлюю позику до зарплати, влаштовують умови та швидкість.
Віктор Мельніченко: Шукав серед друзів у кого можливо позичити гроші до зарплати, але зараз тяжкі часи, добре що хоть порадили цей сервіс.
Агафія: Висловлюю подяку менеджерам за їх професіоналізм і доброзичливе ставлення до клієнтів.