Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Гроші онлайн на карту

В житті кожного з нас трапляються ситуації, коли терміново потрібно знайти гроші готівкою в кредит. Однак не завжди можливо отримати гроші на картку, оформивши позику в банку. Як комерційні, так і державні фінансові установи працюють за єдиним принципом. Всі вони передбачають перевірку місця проживання та роботи, кредитної історії і можливості в певні терміни погасити борг. Саме тому отримати гроші онлайн на картку в банку досить проблематично і не зовсім вигідно, якщо враховувати відсоткову ставку.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

Гроші онлайн на карту

Пропозиція від Бініксо

Наша компанія була заснована саме для того, щоб кожен клієнт почував себе в безпеці та за будь-яких життєвих обставин мав кошти для вирішення власних проблем. Ми володіємо достатньою кількістю ресурсів, щоб фактично миттєво відправити гроші онлайн на картку. При цьому співробітники офісу в Україні не працюють за схемою, ідентичною банківській. Ми не перевіряємо кредитну історію чи платоспроможність клієнта, а надсилаємо гроші на картку кожному, хто ознайомився з умовами співпраці та підписав контракт.

Гроші до зарплати на картку

Як отримати кошти в борг

Якщо вам знадобились гроші онлайн на картку, пропонуємо найбільш вигідні умови співпраці та просту схему оформлення кредиту. Для отримання зарахування на картку будь-якого банку необхідно:
вибрати потрібну суму та термін її погашення;
заповнити форму в режимі онлайн на сайті;
ознайомитись з положеннями контракту та підписати його;
дочекатись підтвердження по смс та отримати кошти.
Погодьтесь, що процедура є досить простою та прозорою. Нам нема чого приховувати від клієнтів, тому репутація Бініксо з моменту заснування є незмінно прозорою.

МІНІМАЛЬНИЙ ТЕРМІН ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗАЯВКИ

Терміни затвердження заявки

Звичайно, кожен клієнт бажає отримати гроші онлайн на картку в найкоротші терміни. У випадку з банківськими позиками потрібно чекати декілька днів, щоб заявка була розглянута комісією та нею ж затверджена. В Бініксо не існує подібних обмежень. Ви отримуєте кошти через 15 хвилин після оформлення заявки та її обробки оператором компанії.

ПРОЗОРИЙ КРЕДИТ

Коли потрібно погасити кредит

Ми розробили досить гнучку систему погашення боргу. Завдяки тому, що Бініксо надає короткострокові позики, отримані гроші на картку онлайн в кредит потрібно повернути в терміни від 7 до 30 діб. При цьому клієнт власноруч регулює даний проміжок часу безпосередньо при оформленні заявки на позику.

швидке оформлення онлайн

Суми позик

Ми спеціалізуємось на оформленні невеликих позик, які в заданий проміжок часу здатен погасити клієнт Бініксо. В нашій компанії наразі доступні суми від 100 гривень до 10 тисяч гривень. Однак варто зазначити, що 10 тисяч гривень може отримати не кожен наш клієнт. Справа в тому, що на найбільшу за розміром суму можуть розраховувати лише ті клієнти, котрі вже співпрацювали з Бініксо та вчасно погасили борг. Для нових клієнтів зазвичай гроші на картку онлайн зараховуються в розмірі не більше чотирьох тисяч гривень.

Переваги Бініксо

Відсоткова ставка

Одним із найбільших досягнень Бініксо вважається лояльна до клієнта політика. В порівнянні з банківськими установами співпраця з нами – набагато вигідніша. Якщо вітчизняні банки пропонують оформити позику при мінімум 3,6 відсотка, то процентна ставка Бініксо дорівнює нулю. Тобто ви отримуєте гроші на картку в кредит за нульової процентної ставки.


Відгуки


Анатолій Будений: Позичав декілька раз тут гроші на картку онлайн. Гарні умови що до процентної ставки, буду звертатися ще.
Анна Скрипко: Такі часи, що не знала хто б міг дати гроші в борг, друзі підказали цей сервіс, залишила запит на позику онлайн на картку, та через декілька годин отримала гроші. Швидко та зручно!
Саша Біляєв: Шукав організації які дають гроші в борг на картку через інтернет, потрапив на Бініксо, видали гроші вже через 20 хвилин. Дуже швидко, сподобалось!