Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Гроші онлайн на карту

Не завжди можливо отримати кошти, оформивши позику в банку. Вони передбачають перевірку місця проживання та роботи, банківський рейтинг і можливості в певні терміни погасити борг. Саме тому отримати гроші онлайн на картку в банку досить проблематично і не зовсім вигідно, якщо враховувати відсоткову ставку. Тому ми радимо залишити заявку на Бініксо. Binixo – це сервіс який пропонує взяти кредит готівкою в інтернеті на найвигідніших умовах. Таким чином ви економите час та свої нерви.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

Гроші онлайн на карту

Отримуйте гроші онлайн миттєво

Binixo володіє достатньою кількістю ресурсів, щоб фактично миттєво відправити гроші онлайн на картку. При цьому співробітники офісу в Україні не працюють за схемою, ідентичною банківській. Ми не перевіряємо банківську історію чи платоспроможність клієнта, а надсилаємо кошти кожному, хто ознайомився з умовами співпраці та підписав контракт.

Гроші до зарплати на картку

Як отримати кошти в борг

Якщо вам знадобились гроші пропонуємо найбільш вигідні умови співпраці та просту схему оформлення. Для отримання зарахування на картку будь-якого банку необхідно:

  • вибрати потрібну суму та термін її погашення;
  • заповнити форму в режимі онлайн на сайті;
  • ознайомитись з положеннями контракту та підписати його;
  • дочекатись підтвердження по смс та отримати кошти.

Погодьтесь, що процедура є досить простою та прозорою. Нам нема чого приховувати від клієнтів, тому репутація Бініксо з моменту заснування є незмінно прозорою.

гроші онлайн в Україні за мінімальний термін

Гроші онлайн за 10 хвилин

Звичайно, кожен клієнт бажає отримати гроші онлайн в найкоротші терміни. У випадку з банківськими позиками потрібно чекати декілька днів, щоб заявка була розглянута комісією та нею ж затверджена. В Бініксо не існує подібних обмежень. Ви отримуєте кошти через 10 хвилин після оформлення заявки та її обробки оператором компанії.

ПРОЗОРИЙ КРЕДИТ

Коли потрібно погасити кредит

Ми розробили досить гнучку систему погашення боргу. Завдяки тому, що Бініксо надає короткострокові позики, отримані гроші на картку онлайн в кредит потрібно повернути в терміни від 7 до 30 діб. При цьому клієнт власноруч регулює даний проміжок часу безпосередньо при оформленні заявки на позику.

швидке оформлення онлайн

Скільки можно отримати грошей на картку онлайн

Ми спеціалізуємось на оформленні невеликих позик, які в заданий проміжок часу здатен погасити клієнт Бініксо. В нашій компанії наразі доступні суми від 300 гривень до 10 тисяч гривень. Однак варто зазначити, що 10 тисяч гривень може отримати не кожен наш клієнт. Справа в тому, що на найбільшу за розміром суму можуть розраховувати лише ті клієнти, котрі вже співпрацювали з Бініксо та вчасно погасили борг. Для нових клієнтів зазвичай гроші на картку онлайн зараховуються в розмірі не більше чотирьох тисяч гривень.

Переваги Бініксо

Відсоткова ставка

Одним із найбільших досягнень Бініксо вважається лояльна до клієнта політика. В порівнянні з банківськими установами співпраця з нами – набагато вигідніша. Якщо вітчизняні банки пропонують оформити позику при мінімум 3,6 відсотка, то процентна ставка Бініксо дорівнює нулю. Тобто ви отримуєте гроші на картку в кредит за нульової процентної ставки.


Відгуки


Анатолій Будений: Позичав декілька раз тут гроші на картку онлайн. Гарні умови що до процентної ставки, буду звертатися ще.
Анна Скрипко: Такі часи, що не знала хто б міг дати гроші в борг, друзі підказали цей сервіс, залишила запит на позику онлайн на картку, та через декілька годин отримала гроші. Швидко та зручно!
Саша Біляєв: Шукав організації які дають гроші в борг на картку через інтернет, потрапив на Бініксо, видали гроші вже через 20 хвилин. Дуже швидко, сподобалось!