Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Гроші в борг

В критичних непередбачуваних ситуаціях кожному з нас можуть знадобитись кошти. Можна звернутись в банківську установу. Проте банки працюють лише на відсотках і фактично не існує комерційних чи державних установ, які б надавали позики на вигідних для клієнта умовах. Чи не вигідніше взяти гроші в борг? Компанія Бініксо – фінансова організація, котра може надати гроші онлайн кожному і тим самим допомогти, якщо ви опинилися в складному становищі.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

Гроші в борг у приватної особи

Гроші в борг від Бініксо

Довгий час ми планували створите дещо ефективне та корисне в рамках вітчизняної фінансової галузі. Саме так з’явилась компанія Бініксо, здатна задовольнити потреби в грошах широкого кола клієнтів, надати найбільш вигідні умови співпраці та можливість оформлення прозорих контрактів для кожного.
Наразі ми маємо потужну клієнтську базу та видаємо кредит від приватного інвестора без застави, довідок про доходи, підтверджень з місця реєстрації та роботи. Саме тому співпрацювати з нами – оптимальний варіант для фізичних осіб. Нашими клієнтами є студенти ВУЗів, непрацююче населення, пенсіонери та представники інших соціальних категорій.

Кредит від приватної особи – це швидко

Найголовнішою перевагою є швидкість обслуговування. Кредит від приватної особи оформляється короткі терміни. Для вас працює штат досвідчених фахівців, котрі оперативно обробляють заявки та надсилають підтвердження на видачу коштів. Ще одна перевага – лояльність до клієнта. Ми не вимагаємо зайвих документів, не перевіряємо банківський рейтинг. Нами створено гнучку систему погашення та зручний сайт, за допомогою якого всього за декілька хвилин можна оформити заявку.

Як отримати кошти від приватної особи

Щоб отримати кредит терміново від приватного інвестора, потрібно виконати всього чотири нескладних кроки:

  • обрати суму та термін погашення;
  • заповнити форму заявки на сайті;
  • підписати договір про співпрацю;
  • отримати гроші.

Проста процедура оформлення на практиці виявилась ще однією безперечною перевагою Бініксо.

Як швидко, я можу отримати гроші в борг?

Будь-яка заявка на гроші в борг розглядається від 15 хвилин. Якщо мова йде про невелику суму, цього часу буде достатньо для схвалення фахівцями Бініксо. При цьому кошти на картковий рахунок нараховуються одразу автоматично.

Коли потрібно погасити заборгованість

Ми видаємо короткострокові миттєві позики, тому існує обмежений термін сплати. Гроші які ви взяли в борг необхідно повернути у період від 7 до 30 діб. Це оптимальні часові рамки, які на практиці виявились зручними для абсолютної більшості клієнтів. Якщо вам буде потрібно більше часу у нас є пролонгація, яка видаетсья за запитом.

Які суми доступні

Станом на сьогодні діапазон грошових сум становить від 100 до 10000 гривень. Максимальна сума однак доступна не для всіх клієнтів. Нею можуть скористатись діючі або постійні замовники послуги «Гроші в борг у приватної особи». Нові клієнти зазвичай отримують підтвердження на зарахування суми до 4000 гривень.


Відгуки


Вікторія Пародій: Думала взяти кредит у банку, але подруга порадила розглянути як варіанти взяти гроші в борг у приватної особи. Це з'явилося вигіднішим та швидшим.
Христина Борей: Беру кредити від приватної особи, тому що це швидко, зручно і без зайвих питань.
Катерина Посмітна: Приватна позика без застави для мене виявилася єдиним варіантом отримати гроші в борг без відсотків. Дякую!