Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Гроші в кредит

Якщо терміново знадобились гроші в кредит, компанія Бініксо допоможе вам швидко оформити короткострокову позику та витратити кошти на необхідні вам операці. Ми не перевіряємо вашу кредитну історію та фінансове положення.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

ГРОШІ В КРЕДИТ

Бініксо – гроші в кредит на вигідних умовах

При виникненні екстреної фінансової ситуації компанія Бініксо стане вашим надійним партнером. Головний офіс компанії знаходиться на Філіппінах, а чисельність співробітників в Україні сягає декількох сотень.

Ми маємо в своєму розпорядженні необмежену кількість коштів, щоб задовольняти потреби абсолютно всіх клієнтів.

швидкий кредит

Як отримати кредит від Бініксо

Щоб отримати позику, достатньо:

  • заповнити заявку в режимі онлайн;
  • ознайомитись з умовами надання короткострокової позики;
  • погодитись з умовами контракту;
  • дочекатись зарахування коштів на картковий рахунок.

В цілому, процедура досить проста. Ми ставимось лояльно до кожного нашого клієнта і справді допомагаємо вирішити складні життєві ситуації.

Період затвердження заявки

Період затвердження заявки

Кожного клієнта виправдано цікавлять терміни розгляду заявки на гроші в кредит онлайн. Ми обробляємо дані клієнтів максимально оперативно в порівнянні з іншими фінансовими установами. Після заповнення форми ваша заявка буде розглянута якомога швидше. Чекайте дзвінка або SMS від представників «Бініксо».

позика онлайн

Терміни погашення кредиту

Компанія Бініксо пропонує досить гнучкі терміни погашення кредиту. При цьому кожен клієнт на свій розсуд обирає найбільш підходящий для нього варіант. Ми пропонуємо оплатити позику за період від одного тижня до 30 діб.

доступні суми

Доступні суми

Ми допоможемо протягнути до зарплати чи стипендії без будь-яких підводних каменів. Станом на сьогодні ви можете позичити від 100 до 15 000 грн. Не дивлячись на це, нові клієнти рідко можуть отримати суму більше 4 тис. грн.

кредит 0 відсотків

Відсоткова ставка

Чи часто ви звертались до фінансових установ, умови співпраці яких передбачали вигідну процентну ставку? Бініксо стане першою подібною організацією. Якщо клієнт вкладається в терміни погашення боргу, які вибрав на свій розсуд, ставка відсотка по кредиту дорівнює нулю.


Відгуки


Олексій Старій: Заповнив онлайн форму на сайті і вже черз 30 хвилин отримав гроші на картку.
Вікторія Бурій: Беру гроші онлайн в кредит вже в друге, на перший раз відсотки не нарахували. Подивимося як буде у друге.
Тимур Кошовий: Шукав сервіс який може позичити, звернувся до binixo, через декілька годин отримав гроші.