Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Гроші в кредит

Якщо терміново знадобились гроші в кредит, першочергово ми всі звертаємося до банку, де є можливість оформити позику. Але банківські установи працюють за єдиним шаблоном, який передбачає заповнення десятків документів, отримання довідок з місця роботи, підтвердження «чистої» кредитної історії та ін. В результаті, взяти гроші в кредит можуть лише одиниці наших співвітчизників, котрі дійсно зуміли витратити стільки часу, щоб довести банку можливість швидкого погашення боргу. Окрім того, звернення в банківську установу – досить витратна справа. Позики надаються за неймовірно високою відсотковою ставкою, тому погашений борг досить сильно відчувається на гаманці клієнта.
Де ж отримати гроші в кредит на максимально вигідних умовах? Компанія Бініксо допоможе вам швидко оформити короткострокову позику та витратити кошти на необхідні вам операції.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

ГРОШІ В КРЕДИТ

Бініксо – гроші в борг на вигідних умовах

При виникненні екстреної фінансової ситуації компанія Бініксо стане вашим надійним партнером. Ми створили сервіс, що дозволяє швидко отримати гроші в кредит на картку чи готівкою. Головний офіс компанії знаходиться на Філіппінах, а чисельність співробітників в Україні сягає декількох сотень.

Ми маємо в своєму розпорядженні необмежену кількість коштів, щоб задовольняти потреби абсолютно всіх клієнтів.

швидкий кредит

Як отримати кредит від Бініксо

Для того щоб отримати гроші онлайн, вам не потрібно оббивати пороги банків і збирати необхідні документи. Ми гарантовано оформимо позику на протязі хвилин на найбільш вигідних для клієнта умовах. Бініксо – чи не єдина офіційна організація, котра не перевіряє вашу кредитну історію та фінансове положення.
Щоб отримати позику, достатньо:

  • заповнити заявку в режимі онлайн;
  • ознайомитись з умовами надання короткострокової позики;
  • погодитись з умовами контракту;
  • дочекатись зарахування коштів на картковий рахунок.

В цілому, процедура досить проста. Ми ставимось лояльно до кожного нашого клієнта і справді допомагаємо вирішити складні життєві ситуації.

Період затвердження заявки

Період затвердження заявки

Кожного клієнта виправдано цікавлять терміни розгляду заявки на гроші в кредит онлайн. Ми обробляємо дані клієнтів максимально оперативно в порівнянні з іншими фінансовими установами. Після заповнення форми ваша заявка буде розглянута якомога швидше. Чекайте дзвінка або SMS від представників «Бініксо».

позика онлайн

Терміни погашення кредиту

Компанія Бініксо пропонує досить гнучкі терміни погашення кредиту. При цьому кожен клієнт на свій розсуд обирає найбільш підходящий для нього варіант. Якщо ви плануєте отримати гроші в кредит на карту, при заповненні заявки потрібно обрати термін погашення. Ми пропонуємо оплатити позику за період від одного тижня до 30 діб.

доступні суми

Доступні суми

З нами гроші в кредит онлайн на картку може отримати кожен. Ми допоможемо протягнути до зарплати чи стипендії без будь-яких підводних каменів. Станом на сьогодні ви можете позичити від 100 до 10000 грн. Не дивлячись на це, нові клієнти рідко можуть отримати суму більше 4 тис. грн.

кредит 0 відсотків

Відсоткова ставка

Чи часто ви звертались до фінансових установ, умови співпраці яких передбачали вигідну процентну ставку? Бініксо стане першою подібною організацією. Ми пропонуємо отримати гроші в кредит онлайн на картку з нульовою відсотковою ставкою. Тобто, якщо клієнт вкладається в терміни погашення боргу, які вибрав на свій розсуд, ставка відсотка по кредиту дорівнює 0.


Відгуки


Олексій Старій: Заповнив онлайн форму на сайті і вже черз 30 хвилин отримав гроші на картку.
Вікторія Бурій: Беру гроші онлайн в кредит вже в друге, на перший раз відсотки не нарахували. Подивимося як буде у друге.
Тимур Кошовий: Шукав сервіс який може позичити гроші онлайн, звернувся до binixo, через декілька годин отримав гроші.