Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Короткостроковий кредит

Наша компанія пропонує отримати короткостроковий кредит для вирішення нагальних питань. Ви можете скористатись коштами, щоб протриматись до зарплати, пенсії, стипендії чи будь-якої іншої соціальної виплати. Також гроші можуть бути використані на власні потреби – подорож, лікування, допомогу близьким і т.п.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

КОРОТКОСТРОКОВИЙ КРЕДИТ

Пропозиції компанії

Головним напрямком діяльності Бініксо є короткострокові кредити. Ми надаємо позики кожному незалежно від його статусу та платоспроможності. Довгий час з нами активно співпрацюють непрацюючі особи, студенти, пенсіонери, котрим потрібні миттєві гроші на вигідних умовах кредитування.
Ми не потребуємо перевірки кредитної історії в банках України, не вимагаємо довідки про доходи. Саме тому співпраця з Бініксо – вигідна пропозиція для кожного.

Основні переваги

Окрім відсутності перевірки зайвих (згідно нашої політики) документів, ми маємо наступні переваги:

  • швидке опрацювання заявок;
  • миттєве нарахування коштів на картковий рахунок;
  • лояльне ставлення до кожного клієнта.

В разі, якщо короткострокова позика не може бути сплачена в повному обсязі у визначені терміни, ми йдемо назустріч клієнту та пропонуємо оптимальні шляхи виходу з ситуації, що склалася.

Як отримати короткостроковий кредит

Потрібно ознайомитись з умовами співпраці на сайті. Далі клієнт самостійно обирає потрібну йому суму грошей та строки, в які потрібно сплатити борг. Опісля потрібно заповнити спеціальну форму з персональними даними та підписати контракт, погодившись с умовами.

Коли буде розглянута заявка

Фахівці відділу кредитування опрацьовують тисячі заявок щодня. Ми зацікавлені в тому, щоб гроші надійшли клієнту якомога швидше. Зазвичай термін розгляду складає 15-20 хвилин, що також залежить від суми позики.

Доступні суми

Бажаючим отримати короткостроковий кредит доступні грошові суми в розмірі до 10 тисяч гривень. Мінімальна сума становить 100 гривень.

Процентна ставка

Позики надаються за нульовою відсотковою ставкою, тому клієнт завчасно знає, що повинен сплатити фіксовану грошову суму.


Відгуки:


Тетяна Повілля: Займаюся приватним бізнесом, часто потрібні стабільні кредити на короткий термін. Бініксо в цьому плані не підводить.
Марія Комаха: Беру короткострокову позику коли до зарплати залишилося декілька тижнів, а всі гроші вже витрачені. Дякую за допомогу!
Олена Майданович: Дякую за круті умови на кредити та швидку роботу.