Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Кредит без довідки про доходи

Всі ми рано чи пізно стикаємось з ситуацією, коли катастрофічно не вистачає грошей. Тоді доводиться терміново шукати джерела отримання додаткових коштів, які не завжди знаходяться. Насправді досить часто рішення одне – звернутись до банку. Однак банківські кредити насправді є не такими вже і чесними у відношенні до клієнта. Чому? Банки працюють за єдиним принципом. Подібні установи оформляють позики за шаленою відсотковою ставкою. В кінцевому результаті клієнт оплачує суму взятої позики та ще стільки ж за користування грошовими коштами банківської установи.
Окрім того, жоден банк не видає кредити без довідки про доходи. Чому? Подібним установам потрібне підтвердження того, що клієнт є платоспроможним і здатен погасити борг разом з усіма відсотками в чітко відведені для цього строки. Де ж взяти кредит без довідки про доходи? Тут в пригоді стане наша компанія. Бініксо – вдалий вибір для кожного.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

КРЕДИТ БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ

Що ми пропонуємо

Найголовніше те, що ми справді надаємо гроші в кредит без довідки про доходи. Нам не потрібно перевіряти вашу платоспроможність, фінансовий статус, місце роботи та реєстрації. Позика надається кожному клієнту, котрий звернувся в Бініксо та підписав контракт.
Наші умови є найбільш вигідними з точки зору оперативності та прозорості співпраці. Ми довіряємо нашим клієнтам, тому розробили гнучку систему погашення кредиту та його безпроблемного оформлення.

КРЕДИТИ ОНЛАЙН БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ

Як отримати кредит

Будь-які кредити онлайн без довідки про доходи передбачають оформлення всього за декілька хвилин. Щоб отримати бажану суму, необхідно:
вибрати розмір грошової позики;
обрати строки погашення;
заповнити форму онлайн;
підписати двосторонній договір про співпрацю;
дочекатись підтвердження Бініксо;
отримати зарахування на картку будь-якого банку України.
Таким чином, процедура оформлення заявки є досить простою.

ГНУЧКА СИСТЕМА СТРОКІВ

Період розгляду заявки

Ми робимо все можливе, щоб кожен клієнт мав змогу взяти кредит без довідки про доходи якомога швидше. Ми розуміємо, наскільки життєво необхідними бувають грошові позики в окремих ситуаціях, тому створили спеціальну комісію фахівців Бініксо для оперативного розгляду заявок. Кожна заявка розглядається зазвичай не довше, ніж 15 хвилин. Після розгляду ви отримуєте миттєве зарахування коштів на свій картковий рахунок.

ДОСТУПНІ СУМИ

Доступні суми

Станом на сьогодні нові клієнти можуть швидко отримати кредит без довідки, сума якого становитиме до чотирьох тисяч гривень. Клієнтам, котрі вже співпрацювали з Бініксо раніше, доступні суми від ста гривень до десяти тисяч гривень. Максимальна сума кредиту надається тим, хто сумлінно виконав всі умови контракту раніше та вчасно погасив борг в зазначений термін.

МАКСИМАЛЬНО ВИГІДНІ УМОВИ

Терміни погашення

Для вас діє гнучка система строків погашення позики. Пропонуємо самостійно обрати проміжок часу, за який ви стовідсотково матимете змогу оплатити отриману в борг грошову суму. Терміни складають від семи до тридцяти діб та є однаковими для всіх клієнтів компанії Бініксо.

Ставка по відсотку

Ми не маємо на меті заробити на клієнтах, тому пропонуємо кредит без довідки про доходи онлайн за нульовою ставкою. Тобто, оформляючи кредит, ви сплачуєте фіксовану суму без будь-яких додаткових коштів.
Таким чином, Бініксо – саме те місце, де можна взяти кредит без довідки про доходи на максимально вигідних умовах.


Відгуки


Олена Гуляш: Дуже багато компаній які обіцяють видати кредит без довідки про доходи, але не всі це роблять так швидко та без зайвих питань як Бініксо. Дякую за гарну працю!
Андрій Бертай: Взяв кредит без довідки про доходи, швидко, зручно та без процентів. Супер!
Максим Бігунько: Не мав гадки як отримати гроші без довідки про доходи в банку, доки мені знайомий не підказав що є приватні організації які можуть допомогти. Порадив звернутися до Бініксо, так я став їх клієнтом та не жалкую ні про що.