Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Кредит без довідки про доходи

Бініксо – вдалий вибір щоб отримати кредит без довідки про доходи. Нам не потрібно перевіряти вашу платоспроможність, фінансовий статус, місце роботи та реєстрації. Ми робимо все можливе, щоб кожен клієнт мав змогу отримати гроші якомога швидше.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

КРЕДИТ БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ

Що ми пропонуємо

Наші умови є найбільш вигідними з точки зору оперативності та прозорості співпраці. Ми довіряємо нашим клієнтам, тому розробили гнучку систему погашення кредиту та його безпроблемного оформлення.

КРЕДИТИ ОНЛАЙН БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ

Як отримати кредит без довідки про доходи

Оформлення всього за декілька хвилин, необхідно:

  • вибрати розмір грошової позики;
  • обрати строки погашення;
  • заповнити форму онлайн;
  • підписати двосторонній договір про співпрацю;
  • дочекатись підтвердження Бініксо;
  • отримати на картку будь-якого банку України.

Таким чином, процедура оформлення заявки є досить простою.

ГНУЧКА СИСТЕМА СТРОКІВ

Період розгляду заявки

Ми розуміємо, наскільки життєво необхідними бувають грошові позики в окремих ситуаціях, тому створили спеціальну комісію фахівців Бініксо для оперативного розгляду заявок. Кожна заявка розглядається зазвичай не довше, ніж 15 хвилин. Після розгляду ви отримуєте миттєве зарахування коштів на свій картковий рахунок.

ДОСТУПНІ СУМИ

Доступні суми

Станом на сьогодні нові клієнти можуть швидко отримати кредит без довідки, сума якого становитиме до чотирьох тисяч гривень. Клієнтам, котрі вже співпрацювали з Бініксо раніше, доступні суми від ста гривень до десяти тисяч гривень. Максимальна сума кредиту надається тим, хто сумлінно виконав всі умови контракту раніше та вчасно погасив борг в зазначений термін.

МАКСИМАЛЬНО ВИГІДНІ УМОВИ

Терміни погашення

Для вас діє гнучка система строків погашення позики. Пропонуємо самостійно обрати проміжок часу, за який ви стовідсотково матимете змогу оплатити отриману в борг грошову суму. Терміни складають від семи до тридцяти діб та є однаковими для всіх клієнтів компанії Бініксо.

Ставка по відсотку

Оформляючи кредит, ви сплачуєте фіксовану суму без будь-яких додаткових коштів.
Таким чином, Бініксо – саме те місце, де можна взяти кредит без довідки про доходи на максимально вигідних умовах.


Відгуки


Олена Гуляш: Дуже багато компаній які обіцяють видати кредит без довідок, але не всі це роблять так швидко та без зайвих питань як Бініксо. Дякую за гарну працю!
Андрій Бертай: Взяв кредит. Швидко, зручно та без процентів. Супер!
Максим Бігунько: Не мав гадки як отримати гроші без довідки про доходи в банку, доки мені знайомий не підказав що є приватні організації які можуть допомогти. Порадив звернутися до Бініксо, так я став їх клієнтом та не жалкую ні про що.