Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Кредит без відсотків

Банки не можуть видати кредит без відсотків або ж позику, яка буде більш вигідною для клієнта, а не для установи безпосередньо. Окрім того, кредити терміново рідко надаються непрацюючим особам, а також тим, хто не зареєстрований і не має постійного місця проживання. Наша компанія провадить протилежну політику, бо була створена для допомоги співвітчизникам.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

КРЕДИТ БЕЗ ВІДСОТКІВ

Що ми пропонуємо

Продукт Бініксо – кредит без відсотків. Ми надаємо послуги з кредитування абсолютно всім клієнтам, оскільки маємо в своєму розпорядженні достатню фінансову базу. Кредити оформляються без будь-яких довідок про доходи та перевірки кредитної історії. З нами ви можете бути впевненими, що вже сьогодні вирішите короткострокові фінансові труднощі.

Переваги компанії

Окрім відсутності перевірки платоспроможності клієнта, ми маємо ще декілька безумовних переваг:

Ми працюємо швидко та виключно на результат. За будь-яких непередбачуваних обставин ми йдемо назустріч клієнту.

Як оформити кредит без відсотків

Щоб отримати безпроцентний кредит, достатньо обрати потрібну суму з запропонованих на сайті, визначитись з термінами сплати заборгованості та заповнити електронну форму на сайті. Далі необхідно підписати контракт та дочекатись сповіщення про схвалення позики нашими фахівцями. Через певний час гроші на картку в кредит будуть надіслані на ваш картковий рахунок.

Строки розгляду заявки

Надіславши заявку на кредит під 0 відсотків, ми зробимо все можливе для того, щоб оперативно її розглянути. Фахівці Бініксо щодня опрацьовують тисячі електронних форм. Чисельність штату співробітників дозволяє на протязі 15 хвилин (залежно від суми) розглянути заявку.

Терміни погашення

Якщо вам необхідна короткострокова безпроцентна позика, пропонуємо гнучку систему погашення. Сплатити борг можна в термін від 7 до 30 діб. У випадку виникнення непередбачуваних обставин у клієнта ми завжди йдемо на поступки та пропонуємо продовжити термін погашення.

Доступні суми

Наразі всі бажаючі можуть взяти в борг від ста до чотирьох тисяч гривень. Постійні клієнти або ті, хто вже звертався до Бініксо, можуть отримати до десяти тисяч гривень.


Відгуки


Ліда Тривала: Дуже класний сервіс, перший кредит без відсотків взагалі, швидке оформлення.
Тоня Барсукова: Подруга розповіла що отримала кредит під 0 відсотків тут, я не довго думаючи теж скористалася цією нагодою =)
Сергій Чумаков: Регулярно користуюсь послугами Бініксо, все подобається, лояльні умови на кредит, перша позика була без процентів.