Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Кредит для студентів

Чи не кожен з нас хоча б раз в житті терміново потребував гроші. При цьому ціль витрат цих коштів може бути будь-якою. Декому потрібні кошти на подорожі, харчування, прожиття до зарплати, іншим – на лікування на допомогу членам сім’ї. Однак де взяти гроші, коли вони так життєво необхідні?
Розмірковуючи, де можна терміново позичити гроші, першим на думку спадає банк. Справді, державні установи даного рівня пропонують оформлення позики, проте чи вигідні такі кредити? Висока відсоткова ставка, збір пакету документів для представлення кредитному спеціалісту, підтвердження платоспроможності та безліч інших процедур очікує клієнта банку задля оформлення позики.
До того ж банківські установи не здатні оформити швидкий кредит студентам, оскільки кожна заявка досить довго розглядається та потребує детального вивчення.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

Що ми пропонуємо?

Компанія Бініксо – приватна фінансова установа, котра функціонує за рахунок капіталу одного інвестора. Завдяки цьому ми маємо необмежені фінансові ресурси, надаємо кредити студентам через інтернет на максимально вигідних умовах.
Ми швидко опрацьовуємо отримані заявки в режимі реального часу та надаємо кошти одразу після схвалення фахівцями відділу кредитування. Саме тому кожен студент може отримати достатню суму коштів для покупки необхідних речей чи комфортного прожиття до стипендії.

ЧОМУ БІНІКСО КРАЩЕ, НІЖ БАНК

Чому Бініксо краще, ніж банк

Ми розуміємо, що кредит для студентів має неабияке значення. Саме тому найбільша частка клієнтів компанії – саме молоді люди, котрі тільки намагаються самостійно вирішувати життєві проблеми та виходити із складних ситуацій. Скористатись послугами кредитування від Бініксо набагато вигідніше в порівнянні з банками. Ми пропонуємо наступні переваги співпраці:

  • надання позики без довідки про доходи;
  • відсутність перевірки кредитної історії;
  • цілком посильні суми для сплати студентом;
  • гнучка система погашення та ін.

Таким чином, співпраця з нами є набагато зручнішою, ніж з банківськими установами. Ми працюємо на результат, намагаючись задовольнити потреби абсолютно всіх клієнтів компанії.

Оформлення позики

Наразі студентський кредит може взяти будь-яка особа, що досягнула 18-річного віку. Для отримання позики потрібно:

  • обрати необхідну грошову суму та термін її сплати;
  • заповнити електронну форму на сайті;
  • підписати контракт, ознайомившись з його умовами;
  • отримати кошти.

На картковий рахунок кредитні гроші будуть зараховані миттєво, як тільки відділ кредитування опрацює заявку.

Терміни розгляду

Кожна заявка на кредит для студентів розглядається від 15 хвилин. Велика чисельність фахівців з кредитування забезпечує максимальну оперативність, тому довго чекати підтвердження не доведеться. Також строки розгляду залежать від суми.

Терміни погашення

Сплатити позику пропонуємо на протязі 30 діб. При цьому клієнт самостійно обирає оптимальний для себе проміжок часу, за який точно зможе повернути отриманий кредит студентам.

Процентна ставка

Будь-яка позика для студентів надається за нульовою відсотковою ставкою. З нами ви сплачуєте стільки, скільки отримали в борг від Бініксо. Щоб впевнитись у цьому, достатньо скористатись калькулятором кредитів.


Відгуки


Дарья Кудрявцева: Вирішила купити новий телефон, але потрібних грошей не було. Добре що є компанії які видають кредити студентам, дякую!
Гана Миртай: Коли потрібно було оплатити навчання в інституті прийшлося звернутися по студентський кредит. Дякую за круті умови для студентів!
Поліна Почебій:Дякую за можливість взяти кредит для студентів!