Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Кредит готівкою у місті Київ

В житті кожного з нас трапляються ситуації, коли терміново потрібні гроші. Отримати потрібну суму можна в банку, а також в будь-якій фінансовій компанії. Ми пропонуємо отримати кредит в Києві за допомогою онлайн-сервісу Бініксо. Наша компанія надає чи не найбільш вигідні умови кредитування та користується попитом серед співвітчизників.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

кредит Київ

Кредит у Києві від Binixo

Компанія Бініксо спеціалізується на короткотермінових позиках, які надаються всім бажаючим. Умова отримання грошей в борг – повноліття особи, підтверджене відповідним посвідченням особистості. Станом на сьогодні ми щодня видаємо кредити готівкою Київ, співпрацюємо з молоддю, літніми особами, тимчасово безробітними громадянами та представниками інших категорій суспільства.

Процес оформлення позики

Щоб отримати гроші в борг, передбачена проста, єдина для всіх клієнтів Бініксо процедура. Вам необхідно:

  • власноруч обрати потрібну суму;
  • самостійно визначити терміни сплати;
  • заповнити електронну форму;
  • підписати контракт;
  • очікувати результат.

Заявка миттєво надійде у відділ кредитування та буде розглянута фахівцями. Після схвалення на мобільний номер буде надіслане смс-повідомлення, а кошти зарахуються на картковий рахунок клієнта.

Період розгляду заявки

В Бініксо працюють сотні фахівців, які займаються розглядом заявок. Будь-який запит на кредит готівкою Київ опрацьовується від 15 хвилин. Невеликі суми надходять клієнтам вже за півгодини.

Доступні суми коштів

Оскільки ми надаємо послуги з мікрокредитування, то позика має фіксований розмір – від ста до десяти тисяч гривень. Варто зазначити, що найчастіше клієнти отримують до 4 тисяч гривень, оскільки дана сума визначена як найбільш оптимальна для вчасного погашення. Постійні клієнти можуть отримати в борг до десяти тисяч гривень.

Відсоткова ставка

З моменту заснування сервісу гроші готівкою в кредит Київ надаються на безвідсотковій умові. Тобто процентна ставка становить 0 відсотків.

Переваги Бініксо

Щоб взяти кредит, не потрібно відвідувати офіс та збирати папери. Ми не перевіряємо клієнтів та рівень їхньої фінансової забезпеченості. Оскільки позики надаються фактично всім бажаючим.

Відгуки:


Вікторія Бібка: Кредит готівкою у Києві дуже зручно брати через binixo, декілька разів пробувала, залишилася задоволена.
Марія Тінькова: Шукала де в Києві можливо отримати кредит готівкою без відсотків, подруга порадила звернутися сюди. Залишилася задоволена, все швидко та зручно.
Олександр Нечіпа: Довго я шукав компанію у якої можна взяти кредит готівкою за 15 хвилин у Києві. Доки не звернувся на Binixo, дякую за крутий сервіс!