Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Кредит готівкою у місті Луцьк

Якщо ви не хочете звертатись в банківську установу для отримання позики або терміново потребуєте грошей, пропонуємо ознайомитись з можливостями нового сервісу. Бініксо надасть кредит в Луцьку на максимально вигідних умовах та посприяє у вирішенні нагальних фінансових проблем.

Наша спеціалізація – мікрокредитування. Тобто ми надаємо гроші в борг невеликими сумами. Клієнт отримує змогу вирішити наявні проблеми та вчасно сплатити по кредиту без жодних труднощів.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

Чому варто звернутись в Бініксо?

Наша компанія зарекомендувала себе з точки зору надійності та стабільності. Бініксо – приватна фінансова організація, що функціонує за рахунок коштів одного інвестора. При цьому капітал компанії є досить потужним, що дозволяє отримати кредити готівкою Луцьк в необмеженій кількості.
В порівнянні з банківськими установами ми провадимо більш м’яку політику щодо умов кредитування. Наразі нашими клієнтами є найбільш незахищені соціальні прошарки населення, котрі відчувають гостру потребу в коштах. Позики видаються наступним особам:

  • студентам;
  • тимчасово непрацюючим;
  • пенсіонерам;
  • іншим фізичним особам.

Переваги компанії

Сервіс Бініксо створений для допомоги населенню, яке відчуває гостру потребу в грошах. Ми не маємо на меті заробити на клієнтах, тому пропонуємо найбільш лояльні умови співпраці. Окрім того, завжди враховуємо життєві обставини клієнта, якщо вони заважають вчасно погасити заборгованість. Кредити готівкою Луцьк від Бініксо мають наступні переваги:

  • оптимальні суми;
  • гнучка система сплати;
  • максимальна швидкість.

Також варто зазначити, що ми не перевіряємо клієнтів. Для оформлення кредиту не потрібно збирати купу паперів, надавати довідки про доходи та очікувати результатів перевірки кредитної історії.

Оформлення позики

Щоб отримати гроші в кредит Луцьк, достатньо обрати потрібну суму та термін погашення, заповнити просту форму та підписати двосторонній контракт. Всього декілька хвилин і заявка буде надіслана у відділ кредитування.

Очікування підтвердження

Будь-яка заявка на кредит готівкою Луцьк розглядається в мінімальні терміни. Наші фахівці щодня схвалюють сотні заявок, тому зазвичай термін розгляду складає не більше 15 хв.

Суми позик

Нові клієнти можуть взяти кредит Луцьк в сумі до 4 тисяч гривень. Постійні клієнти мають перевагу – можливість отримати позику, розмір якої складає до 10 тисяч гривень.

Відсоткова ставка

Вас приємно здивує, що будь-яка позика Луцьк надається з нульовою процентною ставкою. Вам не потрібно вираховувати відсотки. Сплачуйте лише те, що отримали від Бініксо.

Відгуки:


Костя Нічипуренко: Шукав де в Луцьку можливо отримати кредит готівкою, доки мені не порадили звернутися до Binixo, зараз час від часу користуюсь цим сервісом, сподобались умови!
Марго Кіташвілі: Взяла гроші в кредит у Луцьку за допомогою смартфону, все дуже зручно, як і повинно буті у 2019 році. Дякую за швидкий та сучасний сервіс.
Марія Колишня: Отримала гроші в кредит у Луцьку за 1 годину, дякую!