Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Кредит готівкою у місті Рівне

Чи варто співпрацювати з банком, коли потрібен терміновий кредит готівкою Рівне? Насправді це питання є досить неоднозначним. Банківські установи провадять чітку політику щодо кредитування, яка для клієнта не надто зручна. Справа в тому, що позики надаються лише після перевірки особи за надання останньою пакету необхідних документів. Лише тоді комісія приймає рішення зі схвалення чи відмови в позиці. Окрім того, якщо отримати гроші на карту все ж вдалося, сплатити доведеться досить високі проценти, тому про вигідність подібної послуги говорити не варто.
Декілька років тому в Україні ми створили ефектний сервіс з надання миттєвих кредитів. Наразі Бініксо стабільно працює та допомагає нашим співвітчизникам впоратись з фінансовими труднощами.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

Коли можуть знадобитись гроші

Зазвичай, гроші потрібні в найбільш непідходящий момент. Переважна більшість наших клієнтів вирішує взяти кредит готівкою Рівне для вирішення наступних нагальних питань:

 • лікування;
 • придбання техніки;
 • допомога близьким;
 • прожиття до зарплати (пенсії, стипендії).

Вищеописані ситуації є досить розповсюдженими, з ними стикається чи не половина населення країни. Не варто соромитись взяти позику, коли гроші дійсно необхідні.

Наші пропозиції

В Бініксо отримати кредит Рівне можуть всі бажаючі без виключення. Чи не єдиним обмеженням є вік замовника послуги, який повинен складати не менше 18 років. Взяти гроші в борг на короткий термін пропонуємо непрацюючим громадянам, студентам, пенсіонерам та ін.
В порівнянні з банками ми маємо безліч переваг, таких як:

 • оперативна обробка заявок;
 • миттєве нарахування коштів;
 • лояльне ставлення до клієнта.

Ми завжди йдемо на поступки, якщо у клієнта склались непередбачувані життєві обставини. Коли останні не дозволяють вчасно внести кошти по кредиту, ми пропонуємо продовження термінів погашення задля комфорту клієнта.

Процедура отримання кредиту у Рівному

Якщо вам потрібен кредит з поганою кредитною історією у Рівному, треба виконати наступні прості дії:

 • обрати потрібну суму;
 • визначити термін сплати;
 • заповнити форму;
 • підписати договір;
 • отримати кошти.

Процедура є досить простою та не займе багато часу. Одразу після відправки заявки вона розглядається нашими фахівцями та затверджується.

Строки розгляду

Кожна заявка на кредит Рівне без довідки про доходи розглядається протягом 15 хвилин. Остаточний термін залежить від суми, яка потрібна клієнту. Невеликі позики надаються найбільш оперативно. Як тільки заявка підтверджується відділом кредитування, кошти миттєво нараховуються замовнику.

Доступні грошові суми

Ми видаємо кредити готівкою Рівне в обмеженому розмірі – від ста до десяти тисяч гривень. Максимальну суму можуть отримати не всі, а лише постійні клієнти з відповідним рейтингом. Новим клієнтам доступні суми, розмір яких складає до чотирьох тисяч гривень.

Процентна ставка

Бажаючим взяти кредит Рівне без довідки про доходи пропонуємо безвідсоткову позику. Кредит на картку онлайн під нуль відсотків – реальність від Бініксо. Ви платите стільки, скільки позичаєте.

Відгуки:


Василь Чурай: Замовляв кредит готівкою в Рівному через Бініксо, залишився задоволений швидкістю та умовами, дякую!
Олександр Підлісовський: Шукав де можливо взяти кредит без довідки про доходи у Рівному, через інтернет знайшов Бініксо, де мені за декілька годин видали гроші.
Олена Чіркова: Небагато компаній які у Рівному видають кредит готівкою на гарних умовах. Дякую Binixo!