Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Кредити готівкою з поганою кредитною історією

Коли терміново потрібні гроші, одним із найбільш розповсюджених варіантів є позика в банку. Однак отримати її може не кожен клієнт. Звичайно, в подібних установах працівник може сказати, що допоможе отримати кредит, але гарантій на затвердження заявки неспроможний дати жоден. Банки – серйозні державні установи, котрі не видають кредити готівкою особам з поганою кредитною історією.
Якщо ви раніше вже оформляли позику в одній з фінансових установ та не зуміли вчасно погасити борг, вірогідність того, що послугу нададуть повторно, дорівнює нулю. Саме тому ми заснували фінансову компанію Бініксо, де взяти кредит з поганою кредитною історією може кожен.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

КРЕДИТИ ГОТІВКОЮ З ПОГАНОЮ КРЕДИТНОЮ ІСТОРІЄЮ

Наші пропозиції

Ми пропонуємо нашим клієнтам оформлення грошової позики в найкоротші терміни та на максимально вигідних умовах. Якщо банківські установ працюють за єдиною шаблонною схемою, то ми маємо набагато більше вагомих переваг. Банкам необхідно, щоб клієнт зібрав необхідні довідки, довідку з місця роботи та реєстрації, підтвердження абсолютної платоспроможності.
Ми довіряємо клієнтам, тому не вимагаємо жодних подібних документів. У нас ви справді можете взяти кредит готівкою з поганою кредитною історією, оскільки наші фахівці просто не зацікавлені в її перевірці.

ТЕРМІН ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ

Строки погашення кредиту

Якщо ви плануєте взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією, погасити заборгованість пропонуємо у строк, обраний вами власноруч. На сайті реалізована зручна система, яка передбачає самостійне обрання клієнтом терміну погашення. Доступні проміжки часу від 7 до 30 діб.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Переваги Бініксо

Окрім того, що ми допоможемо отримати кредит з поганою кредитною історією, ми також маємо безліч додаткових переваг, а саме:

  • прозорість співпраці;
  • гнучкі терміни погашення;
  • безумовна швидкість.

Бініксо – офіційно зареєстрована компанія, що надає фінансові послуги цілком прозоро. Клієнт отримує позику і завчасно знає, яку суму потрібно буде погасити. Також для зручності клієнтів ми розробили гнучку систему строків погашенні, яка передбачає самостійне обрання проміжку часу. Всі заявки обробляються швидко задля отримання клієнтом позики у найкоротші терміни.

ПОГАНА КРЕДИТНА ІСТОРІя

Що потрібно для отримання коштів

Щоб оформити кредит без перевірки кредитної історії, необхідно виконати наступні дії:

  • обрати суму з запропонованого діапазону;
  • вибрати термін погашення боргу;
  • заповнити онлайн-заявку;
  • ознайомитись с умовами співпраці;
  • підписати договір;
  • отримати підтвердження та зарахування коштів.

Отримати кредит з поганою кредитною історією в Бініксо – просто, швидко та, що найголовніше, безпечно. Ми працюємо для вашого комфорту.

позики для нових

Які суми доступні

Якщо ви вже мали змогу співпрацювати з Бініксо, виконали всі умови контракту та вчасно погасили заборгованість, максимально доступною сумою є 10 тисяч гривень. Для нових клієнтів надаємо позики, сума яких складає від 100 до 4000 гривень.

КОШТИ В БОРГ БЕЗ ВІДСОТКІВ

Процентна ставка

Пропонуємо отримати кредит онлайн з поганою кредитною історією та за умов надання нульової відсоткової ставки. Тобто ми надаємо кошти в борг без відсотків. В результаті, до закінчення обраного клієнтом терміну, він повинен оплатите лише ту суму, яку отримав на картковий рахунок від Бініксо.

Відгуки:


Максим Подольський: Шукав де можливо отримати кредит з поганою кредитною історією, звернувся до декількох компаній, отримав відмову. Випадково натрапив на Бініксо де мені за годину видали гроші. Раджу, можна довіряти!
Дмитро Троїцький: Знайшов в інтернеті цей сайт, заповнив форму, через декілька годин отримав кредит на картку, не звертаючи увагу на те що в мене погана кредитна історія.
Нікита Поважний: Взяв кредит з поганою кредитною історією на binixo, видали без проблем ще й під 0 відсотків, бо беру в перше.