Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Кредит готівкою

Сервіс Бініксо – ваш надійний партнер. Ми створили абсолютно нове джерело грошових надходжень, якого в Україні досі не існувало, і пропонуємо кожному клієнту отримати кредит готівкою або миттєве зарахування коштів на картковий рахунок.

Гроші – саме той інструмент, який допомагає досягати поставлених цілей. Однак для задоволення власних потреб далеко не завжди гроші є в наявності, тому виникає необхідність оформити кредит з виплатою за певний проміжок часу та користуватись коштами для тих чи інших цілей.

Завдяки лояльній політиці, ми досягли шаленого успіху всього за декілька років стабільної та продуктивної роботи в фінансовій галузі України. Наші клієнти мають змогу взяти кредит готівкою з оформленням необхідних документів на протязі 15 хвилин. Погодьтеся, що далеко не всі кредитори пропонують подібні умови співпраці.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

КРЕДИТ ГОТІВКОЮ

Що ми пропонуємо

Послуга «Кредити готівкою» користується неймовірним попитом у наших співвітчизників. Це відбувається завдяки більш лояльній політиці сервісу Бініксо в порівнянні з представниками банківської сфери. Якщо клієнту банка знадобилась готівка в кредит, доведеться зібрати пакет необхідних документів, підтверджень працездатності особи з місця роботи. Також банку потрібно надати інформацію щодо реєстрації особи за місцем постійного проживання, пройти перевірку на наявність заборгованостей в інших банківських установах і тому подібне.
В результаті готівковий кредит може бути виданий через певний час. Часто трапляються ситуації, коли установа відмовляє в кредиті, а часу на пошук нового джерела доходів не вистачає. Саме тут на допомогу прийде Бініксо.

головні переваги

Головні переваги Бініксо

Наша компанія заснована задля того, щоб ви мали змогу швидко вирішити складну життєву ситуацію та побороти тимчасові фінансові труднощі. Переваг співпраці з нами в порівнянні з банківськими установами існує безліч, а саме:
прозоре ціноутворення;
безумовна оперативність;
гнучка система термінів погашення.
Ми не маємо на меті розбагатіти за рахунок клієнтів, котрі нам довіряють. Саме тому пропонуємо до сплати лише ту фіксовану суму, яка була зарахована на ваш картковий рахунок спеціалістами Бініксо. Також ми зацікавлені в тому, щоб позика була отримана вами у найкоротші терміни, тому створили окремий відділ фахівців, завдяки якому заявки обробляються на протязі 15 хвилин. Строки погашення ви обираєте самостійно, тому точно впевнені, що встигнете оплатити потрібну суму.

отримуйте кредит зручно

Як оформити кредит

Щоб відправити заявку на кредит готівкою онлайн, достатньо витратити всього декілька хвилин. Для цього пропонуємо виконати наступні дії:

  • обрати потрібну суму;
  • обрати строк погашення;
  • заповнити форму;
  • підписати контракт;
  • отримати підтвердження та гроші.

Якщо вам потрібен кредит готівкою, онлайн-заявка буде сформована якнайшвидше.

кредит до 10000 грн.

Які суми доступні

Станом на сьогодні готівка в кредит надається абсолютно всім бажаючим, однак є певні відмінності в доступних сумах. Якщо ви є постійнім клієнтом Бініксо та не нехтували своєчасним погашенням кредиту, максимально доступною сумою стане 10 000 грн. Для нових клієнтів мінімально доступна сума – 100 гривень, а максимально – 4 000 гривень.

Коли потрібно погасити заборгованість

Якщо ви плануєте взяти невеликий кредит готівкою без довідки про доходи, пропонуємо самостійно обрати строки його погашення. На сайті функціонує спеціально розроблений інструмент, завдяки якому клієнт на свій розсуд обирає термін, до закінчення якого точно матиме змогу оплатити позику.

кредит 0 відсотків

Відсоткова ставка

Компанія Бініксо – те місце, де можна взяти кредит готівкою без довідки про доходи за нульовою відсотковою ставкою, а отже сума погашення дорівнює сумі, отриманій від Бініксо після підтвердження заявки.

Відгуки:


Юля Ципля: Знадобилися декілька тисяч гривень на новий телефон, подруга підказала що тут можна взяти кредит готівкою без відсотків. Так я стала клієнтом бініксо, та не шкодую про це.
Андрій Антипенко: Взяв готівку в кредит на ліки, дякую за те що швидко прислали гроші!
Олексій Становський: Шукав готівковий кредит через інтернет, потрапив сюди, зробив замовлення, отримав 3000 гривень на місяць без відсотків. Дякую! Це круто!
Олег Боровський: Не вистачало декілька тисяч на мудрофон, знайшов найдешевший кредит готівкою в Бініксо. Добрі умови, гарне обслуговування.