Підбір кредиту              за 5 хвилин!

Тіло кредиту грн

Оплата до

До оплати всього грн

Кредит за паспортом

Вік: від 18 років
Вимоги до позичальника: паспорт України, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання: готівкою, на карту
Сума позики: від 100 до 15 000 грн
Відсоткова ставка: від 0.01 до 2%
Термін позики: від 7 до 30 – 60 днів

ОТРИМАТИ ГРОШІ
Кредити онлайн за паспортом, користуються великою популярністю у більшості жителів України. Така послуга проста в оформленні й зручна в отриманні. Особливо актуальні такі позики в сезон розпродажів і святкових днів. Якщо вам потрібні гроші на подарунки близьким або на святковий стіл, можна звернутися за позикою до невеликих фінансових організацій. Невеликі кредити виручать, якщо вам затримують виплати по зарплаті або необхідно терміново відремонтувати побутову техніку.

В отриманні мікропозик за паспортними даними вам допоможе наша компанія. Сервіс Binixo пропонує широкий вибір МФО з різними умовами по кредитах.

Вам не потрібно проходити реєстрацію на нашому сайті та платити за послуги. Подача заявки відбувається онлайн в зручному для вас місці.

Гарантія безпеки

Взяти кредит за паспортом в Україні можна через мікрофінансові установи. Компанія Binixo співпрацює тільки з організаціями, що мають документи для здійснення фінансових операцій на території нашої країни. На сайті обраної компанії можна детально ознайомитися з ліцензією та іншими свідоцтвами.

У сучасних МФО існують технології захисту даних від шахраїв. Наприклад, верифікація кредитної картки та сума для блокування за вашим вибором, СМС оповіщення про зняту суму і баланс.

Як взяти кредит за паспортом на картку?

Щоб оформити кредит за 5 хвилин по паспорту на карту потрібно:

 • вік має бути від 18 років, а іноді й старше 21 років;
 • обов’язково мати паспорт та код ІПН;
 • оформити карту в будь-якому банку України заздалегідь;
 • під’єднати телефон до інтернету;
 • зареєструвати E-mail адресу;
 • заповнити анкету на сайті Binixo, уважно вписавши особисті дані;
 • вибрати кредитну організацію із запропонованого списку;
 • перейти на сайт МФО і пройти реєстрацію;
 • підписати кредитну угоду і чекати перерахування грошей на карту.

Якщо при аналізі вашої анкети у кредитора виникнуть питання, вам може зателефонувати менеджер організації для уточнення даних.
Оформити заявку

Наші партнери

E-Groshi ТОВ «ФК Є ГРОШІ»
ЄДРПОУ — 41538600
[email protected]
0800 300 330
Качай Гроші ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»
ЄДРПОУ — 41697872
Свідоцтво № 999
[email protected]
(044) 337 67 27
Dinero ТОВ «ФК «ДІНЕРО»
ЄДРПОУ — 41350844
Свідоцтво № 4021
[email protected]
+380 073 326 2233
Creditkasa ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»
ЄДРПОУ — 38548598
Свідоцтво № 116
[email protected]
+38 044 333 52 22
Швидко Гроші ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР»
ЄДРПОУ — 37356833
Свідоцтво № 438
[email protected]
(044) 498 10 20

Явні переваги позики за паспортними даними

Від позичальника потрібний мінімальний пакет документів. Щоб взяти позику по паспорту онлайн потрібен тільки паспорт і код. МФО не вимагають додаткових довідок з місця роботи та участі третіх осіб в якості гаранта. Швидкість обробки анкети та отримання грошових коштів на карту, становить від 30 хвилин до одного робочого дня.

Заявку на кредит без фото паспорта можна подати цілодобово з дому, магазину або на вулиці, використовуючи телефон або планшет.
Подати заявку

Мінуси кредиту онлайн за паспортом

Взявши кредит за паспортом на карту, не можна забувати про важливість дотримання термінів погашення позики. Фінансові компанії, в разі регулярних прострочень по платежах, можуть вдатися до дзвінків родичам і знайомим. Стимулюючи тим самим позичальника до повернення кредитних коштів. Якщо позика буде прострочена без повідомлення МФО, нараховуються додаткові штрафні відсотки. Наприклад, 2% від суми кредиту в день.

Щоб взяти кредит готівкою, необхідно буде самостійно відвідати офіс компанії. А багато організацій ведуть свою діяльність тільки онлайн.

Рекомендації Binixo

Щоб кредит за паспортом приніс вам максимальну користь, ознайомтеся з нашими рекомендаціями:

 1. Відповідальність. Пам’ятайте, що вся відповідальність за вибір кредитної компанії лежить на вас. Перед прийняттям рішення потрібно пошукати відгуки про компанії, перевірити наявність потрібних документів.
 2. Договір. Уважно читайте умови договору, розмір сум для повернення і відсотки, що нараховуються. Всі вимоги за договором повинні бути зрозуміло викладені.
 3. Оцінка ситуації. Перш, ніж брати кредити онлайн за паспортом у МФО, проаналізуйте вашу проблему. Ми не рекомендуємо йти на такі міри як кредит без крайньої на те необхідності. Якщо є можливість відстрочки покупки, потрібно цим скористатися і зібрати решту суми самостійно.