Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Кредит з 18 років

Ми часто потрапляємо в складні життєві обставини, коли гроші потрібні якомога швидше. Кошти можуть знадобитись на лікування, придбання техніки, подорож чи допомогу близьким людям. Та мало хто в подібній ситуації може знайти оптимальний спосіб отримання грошей.
Особливо важливими вони є для молодих людей, студентів, яким важко протриматись до стипендії чи купити потрібну річ без сторонньої допомоги при відсутності стабільної роботи. Звичайно, кредит без довідки про доходи з 18 років банківські установи не видають, тому молодим людям доводиться вирішувати фінансові проблеми власними силами або ж намагатися знайти хоч якусь альтернативу.
Компанія Бініксо турбується про кожного клієнта. Для нас не має значення, чи офіційно ви працевлаштовані та чи маєте достатній рівень доходів для погашення боргу. У нас ви можете отримати кредит готівкою з 18 років, який дозволить вчасно вирішити життєві труднощі.
кредит з 18 років

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

КРЕДИТ З 18 РОКІВ

Що ми пропонуємо?

Наша компанія була заснована для тих, хто опинився в складній життєвій ситуації. Наразі ми володіємо достатньою кількістю фінансових ресурсів, щоб задовольняти потреби клієнтів з усіх куточків нашої країни. Так, ми маємо змогу видати кредит без довідки про доходи з 18 років в сумі, потрібній замовнику послуги.
Також варто зазначити, що ми працюємо з невеликими за розміром позиками, погасити які вчасно зможе кожен. Офіційний сайт Бініксо дозволяє швидко оформити та отримати зарахування на картковий рахунок потрібної суми коштів.

ЗАПОВНЮЙ ЗАЯВКУ - ОТРИМАЙ ГРОШІ

Отримати кредит

В нашій компанії кредит онлайн з 18 років надається особам, котрі можуть підтвердити досягнення повноліття відповідним посвідченням особи. Сама ж процедура оформлення позики є досить простою. Щоб отримати гроші в борг, необхідно:

  • визначитись с потрібною сумою;
  • обрати строки погашення боргу;
  • заповнити заявку онлайн;
  • підписати контракт, погодившись з його умовами;
  • отримати підтвердження від Бініксо та зарахування коштів.

Вищеописана процедура – єдина для всіх клієнтів нашої компанії. Оформлення займе за часом всього декілька хвилин.

КРЕДИТ ДО 4 000 ГРН. ДЛЯ НОВИХ КЛІЄНТІВ

Доступні суми

Станом на сьогодні всі бажаючі можуть взяти кредит з 18 років, розмір якого становить до чотирьох тисяч гривень. Мінімальна сума – 100 гривень, максимальна – 10000 гривень. Остання доступна клієнтам, котрі раніше вже співпрацювали з Бініксо, не мали прострочень за виплатами та порушень умов контракту.

ЛОЯЛЬНІ ТЕРМІНИ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ

Терміни погашення

Ми розробили систему, яка дозволяє на власний розсуд обрати строки погашення заборгованості. Тобто вже на етапі оформлення заявки клієнт обирає термін, протягом якого зможе оплатити отриманий кредит готівкою з 18 років та повністю виконати умови контракту.

ОПЕРАТИВНИЙ РОЗГЛЯД ЗАЯВОК

Строки розгляду заявки

Для клієнтів Бініксо сформований окремий штат фахівців, що спеціалізується на оперативному розгляді та затвердженні заявок. В цілому, кредит готівкою з 18 років оформляється на протязі 15 хвилин (рідше – довше). Після затвердження позика надається клієнту миттєво.

ОПЛАЧУЄТЕ ЛИШЕ ТУ СУМУ, ЯКА БУЛА ЗАРАХОВАНА НА РАХУНОК

Відсоткова ставка

Наразі лише одиниці фінансових установ в Україні пропонують безвідсоткові кредити. Однією з таких організацій є Бініксо. Ми справді пропонуємо отримати кредит онлайн з 18 років з нульовою процентною ставкою. Ви оплачуєте лише ту суму, яка була зарахована на картковий рахунок.

Відгуки:


Дмитро Паровий: Вирішив взяти кредит в 18 років бо не вистачало декілька тисяч на автівку. Брав тут, тому що не питають зайвої інформації й документів.
Максим Пущай: Вступив до уніерситету на контракт, але грошей не було, дякую компанії бініксо що видає кредити готівкою з 18 років.
Сашко Тонковус: Подоробляю на фрілансі в інтернеті, захотів зібрати новий комп'ютер, вирішив взяти кредит, але мені відмовили, почав шукати хто може надати кредит з 18 років без довідки про доходи, потрапив на бініксо де мені підтвердили заяву й надіслали гроші на картку. Дуже дякую!