Підбір кредиту              за 5 хвилин!

Тіло кредиту грн

Оплата до

До оплати всього грн

Кредит за 5 хвилин

Вік: від 18 років
Вимоги до позичальника: паспорт України, ІПН
Спосіб отримання: готівкою, на карту
Сума позики: від 100 до 15 000 грн
Відсоткова ставка: від 0.01 до 2%
Термін позики: від 7 до 30 – 60 днів

ОТРИМАТИ ГРОШІ
Кредит за 5 хвилин – мрія будь-якого позичальника. І сьогодні вона стала реальністю, завдяки розвитку ринку мікрофінансових послуг. Більшість зареєстрованих на території України МФО надають послуги швидких мікропозик. Зіткнувшись з несподіваними фінансовими труднощами, можна легко вирішити таку ситуацію, отримавши позику на карту без дзвінків, офіційного працевлаштування і гарантії вашої платоспроможності.

На даний момент процедура оформлення та видачі кредиту сильно спрощена, завдяки використанню високотехнологічних інструментів. Процес обробки інформації позичальника відбувається в онлайн режимі, без залучення людських ресурсів. Це допомагає видавати кредит онлайн за 5 хв в будь-який час доби. Компанія Binixo, бувши кредитним брокером, допомагає потенційним клієнтам знайти надійного кредитора для оформлення грошових позик.

Кому доступні кредити за 5 хвилин?

На отримання кредиту  можуть претендувати всі охочі при дотриманні нижчеперелічених умов:

  • досягли віку 18 років і старше;
  • мають українське громадянство;
  • проживають на території України на момент оформлення;
  • мають на руках чинний паспорт і код ІПН;
  • власники банківської карти;
  • користувачі мобільних телефонів і мережі інтернет.

Також цією послугою можуть скористатися заявники, які мають кредит з поганою історією, студенти, пенсіонери та безробітні.

Як отримати кредит за 15 хвилин на карту?

Зайдіть на сайт сервісу Binixo і заповніть форму онлайн анкети. Вписуйте тільки свої реальні дані, перевіряйте грамотне написання інформації. Якщо в заявці буде виявлено помилки, в позиці можуть відмовити. В анкеті слід вказати прізвище та ім’я за паспортом, номер телефону та адресу електронної пошти.

Наша компанія пропонує на ваш вибір список, що підходить під ваш запит мікрофінансових організацій. Ознайомтеся з умовами кредитування та виберіть підходящий вам заклад.

Після схвалення вашої заявки, ви отримаєте гроші на номер зазначеної вами кредитної картки.
Отримати позику

Головним пріоритетом кредиту за 15 хвилин є швидкість його отримання. Оформити такий кредит можна в будь-який час, в будь-якому місці та навіть на ходу.

МФО схвалюють заявки на кредит без застави в 95% випадків. Для отримання мікропозик потрібно мінімум документів, тільки паспорт України та податковий код.

Якщо у вас виникли непередбачені обставини та ви не можете повернути кредит в домовлені терміни, існує можливість пролонгації договору. Для цього потрібно зв’язатися з представниками кредитора і продовжити позику на необхідний час.

Наші партнери

Качай Гроші ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»
ЄДРПОУ — 41697872
Свідоцтво №999
[email protected]
(044) 337 67 27
Creditkasa ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»
ЄДРПОУ — 38548598
Свідоцтво №116
[email protected]
+38 044 333 52 22
Швидко Гроші ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР»
ЄДРПОУ — 37356833
Свідоцтво №438
[email protected]
(044) 498 10 20
KF ТОВ «КФ.ЮА»
ЄДРПОУ — 41940643
Свідоцтво №691
[email protected]
0(800) 300-088
CashBerry ТОВ «ФК «ІНВЕСТ ФІНАНС»
ЄДРПОУ — 42059219
Свідоцтво №756
[email protected]
+38 (063) 234-51-92

Підписавши кредитний договір та взявши грошову позику в МФО, ви несете фінансову відповідальність згідно з законом України. Нехтуючи своїми зобов’язаннями, ви ризикуєте отримати штрафні нарахування від кредитора і заробити погану кредитну історію. Розшукуючи позичальника, МФО можуть регулярно телефонувати рідним і близьким з проханнями погасити заборгованість. В особливо складних випадках, МФО можуть почати судові розгляди з недбайливими позичальниками. Або вдатися до послуг колекторських компаній. Очевидним недоліком кредиту за 15 хвилин є невеликий розмір позикових грошей, до 15 000 гривень. Для розв’язання фінансових питань цієї суми може не вистачити.

Рецепт вдалих позик від Binixo

Наша компанія рекомендує перед оформленням позики за 15 хвилин на карту проаналізувати такі важливі моменти:

  1. Можливість не брати кредит. У деяких ситуаціях краще відкласти отримання кредиту і подумати над способами додаткового заробітку. Або над варіантами поступового накопичення відсутньої суми.
  2. Розмір позики. Продумайте статті витрат вашої родини та можливу суму кредиту. Щоб ваша сім’я могла спокійно погашати борг, розмір позики не повинен перевищувати 30-40% бюджету.
  3. Повернення кредиту. Щоб в майбутньому ви могли взяти повторну позику, необхідно вчасно сплачувати позиковий борг. Це допоможе мати хороший кредитний рейтинг і отримувати позики без відмови.
Подати заявку