Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Кредит на картку терміново

Державні та комерційні банки зацікавлені в тому, щоб клієнт заплатив в декілька разів більше, аніж отримав у борг. Окрім того, для оформлення кредиту необхідне підтвердження місця реєстрації клієнта та довідка про його доходи. Якщо ці документи не надаються, в позиці буде відмовлено. Бініксо – фінансова організація протилежної спеціалізації. Ми видамо кредит на картку терміново кожному, хто звернеться по допомогу.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

Де можна терміново позичити гроші?

Якщо ви досі не можете віднайти установу, де можна позичити гроші на максимально вигідних умовах, ласкаво просимо до Бініксо. Щоб оформити швидкий кредит, потрібно виконати наступне:

  • визначитись із сумою та строками погашення;
  • заповнити електронну форму на сайті;
  • підписати двосторонній контракт;
  • дочекатись схвалення заявки та отримати кошти.

Процес оформлення є надзвичайно простим, прозорим, не має жодних підводних каменів. Чому? Ми володіємо достатньою кількістю фінансових ресурсів, що дозволяє не обмежувати в обслуговуванні жодного громадянина, який звернувся до нас.

КРЕДИТ НА КАРТКУ ТЕРМІНОВО

Чому варто обрати Бініксо

Ми заснували першу в Україні фінансову установу, котра функціонує за рахунок грошових вкладень єдиного приватного інвестора. Співпрацювати з нами – вигідно для:

  • студентів;
  • повнолітніх осіб;
  • пенсіонерів;
  • інших фізичних осіб.

В чому ж переваги Бініксо в порівнянні з банками? Ми надаємо гроші швидко, без зайвих запитань та паперів. Пропонуємо найбільш лояльну політику оформлення позик та гнучку систему погашення.

Час на підтвердження заявки

Для вас працює відділ професійних фінансистів, які займаються розглядом отриманих заявок. Чисельність співробітників сягає декількох сотень, тому ми максимально швидко розглядаємо та підтверджуємо запити. Зазвичай, термін розгляду складає від 15 хвилин. Після схвалення кредитна сума зараховується на картковий рахунок. Ми розуміємо, що гроші терміново потрібні кожному, тому гарантуємо оперативність.

Суми кредитів

Клієнти Бініксо мають змогу отримати кредит на картку швидко в сумі від ста до десяти тисяч гривень. Постійні користувачі послуг з кредитування можуть у будь-який час отримати в борг суму до десяти тисяч гривень. Новим клієнтам зазвичай пропонується до чотирьох тисяч.

Строки погашення

Ми пропонуємо гнучку систему сплати заборгованостей. При цьому пропонуємо кожному самостійно обрати зручний для себе проміжок часу. В цілому, погасити борг потрібно в термін до 30 діб.

Відсоткова ставка

Якщо вас цікавить, де можна позичити гроші без відсотків, радо пропонуємо послуги Бініксо. Ми не потребуємо сплати клієнтом жодних процентів. Ви сплачуєте борг в тій сумі, яку отримали від нашої компанії.

Відгуки:


Василь Параній: Терміново були потрібні гроші на картку, звернувся до Бініксо, гроші видали за 30 хвилин. Те що треба, дякую.
Дмитро Коротій: Шукав де можна термінова позичити гроші, доки мені не підказали про цей сервіс. Отримав гроші на картку за 15 хвилин. Дуже швидко, дякую!
Оксана Жмуйко: Дуже гарний сервіс, вражаюча швидкість обробки заяв, зручний сайт, замовляю з мобільного телефона!