Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Миттєвий кредит

Бініксо – надійний партнер кожного українця. Ми створили зручну систему надання грошових позик, котрою може скористатись кожен. Миттєвий кредит допоможе владнати життєві труднощі.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

Пропозиції компанії

Наша спеціалізація – миттєві кредити. Ми працюємо з представниками всіх соціальних груп населення, надаємо гроші онлайн на карту студентам, непрацюючим громадянам, пенсіонерам та іншим особам. При цьому позики є невеликими за розміром, що дозволяє кожному клієнту Бініксо вчасно сплатити борг, виконавши всі умови контракту.

Як отримати кредит миттєво

Оформлення займає декілька хвилин. Щоб отримати миттєвий кредит на карту без перевірки, необхідно:

  • обрати суму та строки погашення (на власний розсуд);
  • заповнити форму онлайн на сайті;
  • підписати контракт.

Одразу після обробки заявки на мобільний номер буде надіслано підтвердження надання позики, а кошти зарахуються на картку клієнта.

Які суми доступні для позики

Кредитні суми варіюються в діапазоні від ста до десяти тисяч гривень. Переважна більшість клієнтів без будь-яких труднощів отримає в борг до чотирьох тисяч гривень. Більші суми доступні постійним клієнтам та тим, хто вже користувався послугами Бініксо.

Строки погашення боргу

Щоб сплатити борг, клієнт має до 30 діб максимум. Оскільки ми спеціалізуємось на невеликих за розміром позиках, цього часу достатньо для виконання умов договору.

ТОП-5 переваг Бініксо

Ми суттєво відрізняємось від державних банківських установ та комерційних фінансових організацій. Головними плюсами Бініксо є наступні:

  • швидке оформлення кредитів;
  • зручна система сплати боргу;
  • прозоре ціноутворення;
  • зручні кредити онлайн;
  • лояльна політика;
  • безумовна надійність.

Окрім того, щоб отримати миттєві гроші, вам не потрібно надавати довідку про доходи та підтвердження з місця реєстрації. Також ми не перевіряємо кредитну історію.

Процентна ставка

Ми пропонуємо терміново отримати миттєві гроші на безвідсоткових умовах. Нульова процентна ставка – гарантія того, що клієнт сплачує фіксовану суму.
Заявки надходять в режимі реального часу та опрацьовуються максимально швидко. Фахівці відділу кредитування нададуть відповідь протягом 15 хвилин.

Відгуки:


Вікторія Помідора: Замовляю гроші на Бініксо, бо тут миттєвий кредит на карту, за 20 хвилин. Дякую за якісну роботу!
Елена Ковзай: Несподівано для себе знайшла сервіс де можна взяти миттєвий кредит на картку, дуже круто!
Сергій Колихай: Заповнив форму онлайн на сайті і гроші миттєво прийшли на мою картку. Супер!