Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Швидка позика

Кожна людина може опинитися у складній життєвій ситуації, яка пов’язана з фінансовими труднощами, коли потрібна швидка позика. На щастя, давно минули ті часи, коли отримати кошти можна було лише у банку. Як відомо, такі установи передбачують перевірку банківської історії, а також вимагають надати довідку про доходи. Багато людей мають поганий банковскій рейтінг, тому шанс отримати гроші знижується. До того ж, прийняття рішення банками може тривати до двох тижнів.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

швидка позика

Переваги отримання швидкої позики у Binixo

Люди, яким потрібно отримати певну суму фінансів якомога скоріше, можуть скористатися вигідними умовами, які надає компанія Binixo. Швидка позика грошей у даному випадку має чимало переваг:

  • Можливість отримати необхідну суму грошей за допомогою мережі інтернет, навіть з поганим банківським рейтингом.
  • Гнучкі терміни погашення.
  • Можливість самостійного визначення необхідної суми коштів із можливістю повної виплати протягом тридцяти днів.
  • Висока швидкість затвердження рішення та нарахування грошей на карту клієнта.
  • Зручний онлайн калькулятор на сайті компанії, який дає змогу побачити повну суму до виплат та строки погашення.
  • Отримання першого кредиту під 0%.

Таким чином, незалежно від ситуації, яка викликала фінансові труднощі, та банківської історії клієнта, у кожного є змога вирішити власне питання за допомогою вигідних умов від компанії Binixo.

позика грошей

Сума швидкої позики на карту

Сума грошей які вам доступні становить від 300 до 10 000 гривень. При цьому період кредитування складає 30 календарних днів. Враховуючи те, що Binixo спеціалізується на наданні короткострокових послуг, невеликих за сумою, кожен клієнт має змогу вчасно виплатити кошти, незалежно від власного соціального становища.
Для отримання швидкої позики на сайті Binixo передбачено онлайн форму, яку заповнює кожен клієнт. Вона містить наступну інформацію:

  1. ім’я;
  2. прізвище;
  3. адреса електронної пошти;
  4. номер телефону.

Після внесення всіх необхідних даних потрібно вказати суму та дату, до якої приймаються зобов’язання сплатити. Для зручності ця інформація розміщена одразу ж під онлайн формою заяви.

Період затвердження

Період затвердження швидкої позики грошей

Час видачі швидкої позики становить від 10 до 20 хвилин. В деяких випадках цей термін може бути подовжено на один або два дні, це залежить від доступності фінансової інформації клієнта. Після надання усіх необхідних даних компанія розглядає їх у якомога коротші терміни. Всі дії можуть виконуватися не виходячи з дому. Це дозволяє отримати значну економію власного часу.