Мені потрібно 100 ГРН
+
100 10000
На 7 днів
+
7 30

Швидка позика

Кожна людина може опинитися у складній життєвій ситуації, яка пов’язана з фінансовими труднощами, коли потрібна швидка позика. На щастя, давно минули ті часи, коли отримати кредит можна було лише у банку. Як відомо, такі установи передбачують перевірку кредитної історії, а також вимагають надати довідку про доходи. Багато людей мають погану кредитну історію, тому шанси отримати позику знижуються. До того ж, прийняття рішення банками може тривати до двох тижнів. На протязі цього часу людина має просто чекати, залишаючи власні фінансові ускладнення невирішеними.
Коли життя складається так, що часу на зайві клопоти просто не вистачає, отримання позики за допомогою можливостей мережі інтернет є кращим рішенням. Такі фінансові установи є гарною альтернативою отриманню кредиту у банку, адже не тільки заощаджують час, але і зберігають нервову систему тих людей, кому потрібна позика онлайн.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

позика грошей

Сума швидкої позики на карту

Послуга швидка позика онлайн, яка надається компанією Binixo, може бути у сумі від 100 до 10 000 гривень. Кожен клієнт визначає необхідну суму грошей самостійно. При цьому період кредитування складає 30 календарних днів. Кредити надаються на вигідних умовах – під 0%. Період виплати кредиту може визначатися самостійно кожним клієнтом. Враховуючи те, що Binixo спеціалізується на наданні короткострокових кредитів невеликих за сумою, кожен клієнт має змогу вчасно виплатити позику, незалежно від власного соціального становища.
Для отримання швидкої позики на сайті Binixo передбачено онлайн форму, яку заповнює кожен клієнт. Вона містить наступну інформацію:

  1. ім’я;
  2. прізвище;
  3. адреса електронної пошти;
  4. номер телефону.

Після внесення всіх необхідних даних потрібно вказати суму позики онлайн та дату, до якої приймаються зобов’язання сплатити позику. Для зручності ця інформація розміщена одразу ж під онлайн формою заяви.

Період затвердження

Період затвердження швидкої позики грошей

Позика грошей онлайн, яка надається компанією Binixo, може бути затверджена на протязі 15 хвилин після оформлення онлайн заяви. В деяких випадках цей термін може бути подовжено на один або два дні. Після надання усіх необхідних даних компанія розглядає їх у якомога коротші терміни. Для цього вся робота організована з максимальною оперативністю.

Використовувати послугу швидка позика грошей від компанії Binixo дуже вигідно, адже таким чином кожна людина може отримати будь-яку суму, незалежно від особистих потреб та кредитної історії. Всі дії можуть виконуватися не виходячи з дому. Це дозволяє отримати значну економію власного часу. До того ж, швидко позика отримується з високою швидкістю, оскільки рішення по кредиту приймається на протязі 15 хвилин після звернення.

швидка позика

Переваги отримання швидкої позики у Binixo

Люди, яким потрібно отримати певну суму фінансів якомога скоріше, можуть скористатися вигідними умовами, які надає компанія Binixo. Позика грошей у даному випадку має чимало переваг:

  • Можливість отримати необхідну суму грошей за допомогою мережі інтернет, навіть із поганою кредитною історією.
  • Гнучкі терміни погашення кредиту.
  • Можливість самостійного визначення необхідної суми позики із можливістю повної виплати протягом тридцяти днів.
  • Висока швидкість затвердження кредитного рішення та нарахування швидкої позики на карту клієнта.
  • Зручний онлайн калькулятор на сайті компанії, який дає змогу побачити повну суму до виплат та строки погашення кредиту.
  • Отримання першої позики під 0%.

Таким чином, незалежно від ситуації, яка викликала фінансові труднощі, та кредитної історії клієнта, у кожного є змога вирішити власне питання за допомогою вигідних умов кредитування компанії Binixo.