Мені потрібно 100 ГРН
+
100 10000
На 7 днів
+
7 30

Швидкий кредит

Ніхто не застрахований від ситуацій, коли необхідно якомога скоріше отримати швидкий кредит. Необхідність купувати нову побутову техніку, планування довгоочікуваної відпустки чи термінове лікування – у будь-якому випадку позика дозволяє вирішити фінансові труднощі. На відміну від раніше розповсюджених банківських кредитів, онлайн позики стають все більш популярними. На це є багато причин, основна з яких – вигідні умови кредитування. Звичайно ж, деякі люди можуть звернутися за допомогою до знайомих та родичів, але досвід свідчить про те, що все ж таки, краще звернутися за позикою.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

Суми швидких кредитів

Швидкий кредит на картку від компанії Binixo може виплачуватися у розмірі від 100 до 10 000 гривень. Кожен клієнт обирає самостійно розмір позики та період, протягом якого буде виплачуватися кредит. Перевагами даного онлайн кредиту є можливість отримати гроші під 0%. Період кредитування складає 30 календарних днів, на протязі яких клієнт повертає позику.

Для максимального спрощення процедури кредитування кожен клієнт заповнює лише онлайн форму, до якої вносяться наступні дані:

  • ім’я;
  • прізвище;
  • адреса електронної пошти;
  • номер телефону.

Після заповнення вищезазначеної інформації та визначення загальної суми кредиту, клієнт має змогу побачити максимальний термін виплати позики, а також суму, яку необхідно сплатити. Спрощений спосіб звернення до компанії дає змогу отримати швидкий кредит онлайн на картку, без необхідності відвідувати спеціаліста по кредитуванню самостійно (на відміну від банку).

Швидкий кредит

Переваги швидкого кредиту на картку

Швидкий кредит онлайн на карту від компанії Binixo має значні переваги у порівнянні з іншими видами кредитування:

  • Повна конфіденційність послуг.
  • Можливість отримати необхідну суму позики з подальшою виплатою протягом місяця.
  • Швидке рішення про видачу кредиту.
  • Прозоре ціноутворення та зручний онлайн розрахунок кредиту.
  • Отримання кредиту без необхідності виходити з дому або основного місця роботи.

У випадку екстреної потреби у грошах, компанія Binixo пропонує кращий спосіб вирішення проблеми за допомогою онлайн позики. У порівнянні зі звичайними банками, наші позики значно зменшують рівень психологічного навантаження на людину, адже ми спеціалізуємося на невеликих позиках, які у змозі повернути різні прошарки населення.

Терміни затвердження швидкого кредиту

Швидкі кредити онлайн, що надаються компанією Binixo, можуть бути затверджені через 15 хвилин після звернення та заповнення відповідної форми. Цьому сприяють оперативне реагування та швидке прийняття рішення спеціалістами компанії. Після того, як заповнена заявка отримала схвальне рішення, клієнту надходить оповіщення у вигляді SMS, або ж дзвінка від спеціаліста компанії.

Швидкі кредити – це правильне рішення у випадку фінансових проблем. Адже позику можуть отримати всі прошарки населення, незалежно від рівня доходу та наявності чи відсутності негативної кредитної історії.