Мені потрібно 100 ГРН
+
100 15000
На 7 днів
+
7 30

Вигідні кредити готівкою

Чи стикались ви з гострою нестачею коштів на власні потреби та прожиття? За статистикою, кожен другий українець так чи інакше має фінансові труднощі або хоча б одноразово з ними стикався. При цьому гроші можуть знадобитись в самий неочікуваний момент – на лікування, допомогу рідним, придбання техніки та ін. Саме тому в нашій країні затребуваною послугою є оформлення кредитів. Найчастіше громадяни вирішують отримати позику в банку, проте чи вигідні кредити готівкою від державних установ, можна сперечатись досить довго. Зрозуміло одне: ті особи, які вже мали справу з банківськими позиками, навряд захочуть повторно замовляти послугу.

Як отримати кредит?

1

Виберіть суму і термін

3

Підпишіть договір

2

Заповніть форму

4

Отримайте підтвердження і гроші

Чому ми?

Гнучкий термін погашення
У разі непередбачених обставин, з вини позичальника, ми пропонуємо продовження терміну погашення в залежності від конкретного випадку.
Ми швидкі
Гроші будуть відправлені відразу після затвердження. Ми цінуємо ваш час, тому всі транзакції виконуються на 100% онлайн, дозволяючи вам відправляти запит і отримувати гроші, не виходячи з дому.
Прозоре ціноутворення
Використовуючи наш калькулятор ви точно знаєте яку суму ви отримаєте і яка сума буде до погашення.

Міста

ИГІДНІ КРЕДИТИ ГОТІВКОЮ

Що пропонує Бініксо

Декілька років тому в Україні ми заснували фінансову компанію Бініксо, покликану допомагати співвітчизникам вирішувати тимчасові життєві труднощі. Наразі наші послуги кредитування є одними з найпопулярніших в країні, чого вдалось досягти завдяки лояльній політиці компанії та необмеженим фінансовим можливостям. Станом на сьогодні ми оформляємо вигідні кредити українцям з різних куточків країни, котрі ще неодноразово звертаються в Бініксо в майбутньому.

ВИБИРАЙТЕ ПОТРІБНУ СУМУ І КОРИСТУЙТЕСЯ

Переваги нашої компанії

Безумовно, нових клієнтів цікавить, чи справді вигідні кредити, які надає Бініксо. В порівнянні з банківськими установами, ми пропонуємо більш м’які умови співпраці, до яких варто віднести:

  • оперативність оформлення;
  • найвигідніша відсоткова ставка;
  • гнучка система погашення.

До того ж клієнтом Бініксо може стати кожен, незалежно від його статусу на фінансової забезпеченості. Ми надаємо грошові позики безробітним та працюючим, студентам та пенсіонерам.

АЯВКИ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ МАКСИМАЛЬНО ОПЕРАТИВНО

Процедура отримання позики

Щоб отримати справді вигідний кредит від нашої компанії, немає необхідності збирати тонну паперів, довідки з місця реєстрації та роботи, підтвердження рівня доходів. Достатньо виконати наступне:

  • обрати потрібну суму;
  • визначитись з терміном погашення;
  • заповнити форму на сайті;
  • підписати контракт;
  • дочекатись зарахування коштів.

Процес оформлення займає від 15 хвилин часу. Отриману заявку розглядають фахівці Бініксо, котрі дають дозвіл на видачу грошової позики.

Скільки часу розглядається заявка

Заявки розглядаються максимально оперативно, оскільки ми сформували окремий штат співробітників для своєчасного обслуговування кожного клієнта. Зазвичай невеликий вигідний кредит розглядається на протязі 15-20 хвилин. Одразу після підтвердження фахівцями компанії кошти зараховуються на картковий рахунок клієнта.

Які терміни погашення

Подаючи заявку на вигідний кредит готівкою, клієнт самостійно обирає строки його погашення. Ви можете оплатити позику на протязі 30 діб максимум. Оскільки суми є невеликими, фактично не виникає непорозумінь з термінами погашення та будь-якими простроченнями. В будь-якому випадку Бініксо йде назустріч кожному.

Доступні суми

Нові клієнти отримують вигідні кредити готівкою, сума яких становить до 4000 грн. Чинним та постійним клієнтам Бініксо надається послуга оформлення позики в розмірі до 10000 грн.

Відгуки:


Артем Колихайло: Обрав для себе сервіс Binixo, то му що надають вигідні кредити готівкою та швидко працюють.
Сергій Тіщенко: Вдячний за можливість отримати вигідний кредит готівкою за 15 хвилин. Вражаюча якість сервісу!
Ольга Паріва: Маю деякий досвід у кредитах, та можу впевнено казати що на бініксо видають самий вигідний кредит.