Підбір кредиту              за 5 хвилин!

Тіло кредиту грн

Оплата до

До оплати всього грн

Кредит з 18 років

Вік: з 18 років
Вимоги до позичальника: паспорт України, ІПН
Спосіб отримання: готівкою, на карту
Сума позики: від 500 до 8000 грн
Відсоткова ставка: від 0.01% до 2,5%
Термін позики: від 5 до 60 днів

ОТРИМАТИ ГРОШІ
Вступаючи до вищих навчальних закладів, молоді люди починають вести самостійне життя. Більшість студентів не мають фінансової підтримки від своїх родичів і їм доводиться розв’язувати фінансові питання самим. У когось виходить знайти підробіток, але робочих місць для студентів в нашій країні не так вже й багато. Отримати кредити для студентів в банку не вийде, потрібен постійний дохід і заставне майно.

Сьогодні є простий і легкий спосіб забезпечити себе фінансово, звернувшись до мікрокредитних організацій, які видають позику безробітному на мінімальних умовах.

Компанія Binixo допоможе вам взяти кредит з 18 років без довідок і поручителів. Наш сервіс є посередником між позичальником і кредитором. На нашому сайті ви знайдете список надійних кредитних організацій, з різними умовами кредитування.

Що потрібно для оформлення позики?

Кредит студентам видається на спрощених умовах:

  • особам які досягли 18 років;
  • при наявності паспорта України;
  • при наявності коду ІПН.

Крім цього, у вас повинна бути оформлена карта будь-якого банку, на яку надійде кредит.

Ви також можете взяти гроші готівкою, звернувшись в офіс обраної компанії.

Реєстрація заявки на студентський кредит

Сервіс Binixo пропонує знайти мікрокредит у перевірених МФО, що мають ліцензію на роботу в Україні. Щоб подати заявку на позику з 18 років, перейдіть на головну сторінку нашого сайту:

  1. Заповніть онлайн анкету, вказавши прізвище, ім’я, номер телефону, адресу e-mail.
  2. Виберіть одну або кілька компаній з відповідними умовами із запропонованого списку.
  3. Зареєструйтеся на сайті кредитора і підпишіть угоду про позику.
  4. Отримайте СМС підтвердження і зарахування грошей на карту.

Як правило, кредити для студентів видаються з високим відсотком схвалень – до 95%. Ви отримаєте відмову на кредит під 0 відсоток, якщо берете позику у кредитора вдруге.
Отримати позику

Наші партнери

E-Cash ТОВ «Е-КЕШ»
ЄДРПОУ — 41548844
Свідоцтво №4414
[email protected]
+38(068) 611 41 31
Creditkasa ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»
ЄДРПОУ — 38548598
Свідоцтво №116
[email protected]
+38 044 333 52 22
Швидко Гроші ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР»
ЄДРПОУ — 37356833
Свідоцтво №438
[email protected]
(044) 498 10 20
KF ТОВ «КФ.ЮА»
ЄДРПОУ — 41940643
Свідоцтво №691
[email protected]
0(800) 300-088
CreditPlus ТОВ «АВЕНТУС УКРАИНА»
ЄДРПОУ — 41078230
Свідоцтво №756
[email protected]
0 (800) 330-263

Доступність мікрокредитів

Отримати кредит студенту на карту на сайті Binixo не складає великих труднощів.

Всі представлені МФО мають реєстрацію та відповідні документи, тому отримання позики абсолютно безпечно. У мікрокредитних компаній відсутні вимоги щодо надання пакету документації. Все, що вам знадобиться, це паспорт і ІПН код. У виняткових випадках кредитор може поцікавитися джерелом постійного доходу позичальника.

Заповнення анкети здійснюється протягом 10 хвилин. Так само швидко приходить підтвердження про позику від кредитора.

Надіслати заявку можна з будь-якого пристрою, підключеного до мережі інтернет. Це доступно для всіх жителів України, у великих і маленьких містах.

Наш сервіс працює цілодобово, а анкети обробляються в онлайн режимі. Тому, взяти студентський кредит, можна в будь-який зручний для вас час.

Фінансові організації пропонують можливість продовження кредитного договору, в разі непередбачених обставин. Така процедура позбавить вас від зайвих платежів і відсотків.

Для погашення грошових позик існує безліч способів. Можна вибрати найзручніший для вас.
Подати заявку

Проблемні місця кредиту для 18-річних

Слабким місцем кредитів онлайн з 18 років є невеликий вибір мікрокредитних компаній. Більшість кредиторів воліють співпрацювати з клієнтами з 19 років, а деякі з 21 року. Оскільки в цьому віці у молодих людей більш ймовірний постійне джерело доходу.

Отримуючи швидкий кредит на картку, потрібно розуміти короткостроковість його використання, всього до 60-90 днів. За такий короткий період студенту буде важко знайти фінанси для покриття боргу.

МФО видають кредит студентам онлайн із завищеною відсотковою ставкою. Тому і сума погашення позики буде вище, ніж у банківських позичок. Це треба враховувати перед підписанням угоди, реально оцінивши свої можливості.

Як уникнути помилок при отриманні позики?

Щоб отримання вашого першого кредиту від 18 років, не створила для вас ще більше фінансових проблем, скористайтеся порадами від Binixo:

  1. призначення позички. Ми не рекомендуємо отримувати гроші в кредит заради купівлі не обов’язкових речей (новий мобільний телефон, дорогий одяг і ін.). Позикові кошти можуть виправдати себе, якщо беруться на непередбачені витрати на житло, навчання або здоров’я;
  2. сума позики. Продумайте розмір кредитних грошей, не забувайте, що борг доведеться повертати з відсотками. Сума позикових коштів не повинна бути більше, ніж 30-40% від вашого доходу;
  3. кредитний рейтинг. Пам’ятайте про формування кредитної історії з моменту отримання вашого першого кредиту. Для підтримки високого рейтингу важливо вчасно погашати студентські позики.

Будь-які прострочення при поверненні позикових коштів тягнуть за собою штрафні санкції та додаткові витрати.